Založ si blog

Zoznam ľudí na odstrel?

Ukrajincov sme pohostinne prijali, darovali sme im toho toľko, že sa z tej dobroty ešte dlho budeme spamätávať  a  vďaka?  Im podobná. Najnovšie zverejnil ukrajinský web zoznam podporovateľov Ruska. Na zozname sa   ocitli ľudia, ktorí vojnu nepodporujú, previnili sa len zdravým rozumom, tým, že chcú mier , tým, že odmietajú, aby za záujmy Anglosasov umierali Slovania. Na  čiernej listine sa ocitli popri Eduardovi Chmelárovi  napríklad aj   bývalá poslankyňa Anna Belousovová, mŕtvy  europoslanec Miroslav Číž, bývalý minister vnútra Vladimír Palko, exminister školstva Juraj Draxler a  jeden z našich najlepších novinárov Dag Daniš. Samozrejme nechýbajú  Robert Fico a Ľuboš Blaha. Spoločnosť im robia známe mená ako napríklad frontman kapely Pink Floyd Roger Waters,  Ján Čarnogurský, Václav Klaus, Andrej Babiš, Viktor Orbán . Zelenského režim  dal ľudí na zoznam ako živé terče, pretože vieme, čoho sú banderovci  schopní.  Ukrajincov, ktorí majú doma mierové názory a nesúhlasia s mlynčekmi na mäso, vyhlásili za škodcov , ktorých je dovolené odstrániť. Došlo už aj k fyzickým útokom a  vraždám ľudí na týchto zoznamoch. Nesuverénna  Ukrajina v područí Spojených štátov a bábkový Zelenského režim  je veľmi blízky fašizmu. Anna Belousovová napísala:

„Celá stránka je jeden odporný, strašný prejav nacizmu. Ukrajinského nacizmu podporovaného západom. Ak si ešte niekto myslí, že je toto normálne, tak ho treba upozorniť, že prebudenie do reality  bude veľmi drsné. Pod maskou liberálnej slobody a drístov o demokracii sa zavádza ťažká totalita. A nie je náhoda, že podobné projekty znovu podporuje Soros. Ten istý Soros, ktorý je dobrý priateľ Šimečku staršieho. Nie je náhoda, že práve tento Šimečka si nedávno dovolil šovinistické urážky na adresu slovenského národa. Slovákov nazval „malým, zbabelým národom, ktorý nikdy nebojoval“. A nie je náhoda, že Šimečka mladší zvoláva demonštrácie a vyhráža sa použitím tvrdších metód.

„Nedajme sa otráviť ICH nenávisťou. Nedajme sa IM rozdeľovať ako národ ani ako národy. Rozdeľuj a panuj je cesta k moci zla. Veľmi by ma zaujímalo s akým cieľom , kvôli čomu sa za peniaze Sorosa robia tieto zoznamy nepriateľov? Na čo si ich chystajú?  Čo nás idú znovu zatvárať, či určiť ako živé terče pre sfanatizovaných nacistov?

Krvavý bača

20.04.2024

Začnem konštatovaním, že médiá nám odjakživa najradšej prezentujú odvrátenú tvár ľudstva, negativitu a utrpenie . To totiž ľudí priťahuje najviac. Dôvod je úplne jednoduchý- pri utrpení iných človek zabúda na to vlastné. Keď vidí smrť dieťaťa, povie si: ja som na tom ešte celkom dobre. No neustále prezentovanie násilia a negativity človeka časom otupí , [...]

Inžinier Huliak rozmýšľa, že sa stane vedcom

19.04.2024

Škandál na škandále. Ani neviem, kto to celé odštartoval. Iste, niektorí neprovokujú náročky. Napríklad taká Dolinková s predčasne narodeným bábätkom v nemocnici , ktorému vraj mohla spôsobiť zdravotné problémy, tá to určite nemyslela zle. Horšie už vyznievajú jej súčasné kroky. Hoci sa na funkciu ministerky zdravotníctva tešila, pilulka jej pravdepodobne [...]

Dankovi ide o krk. Fico vie, čo robí

16.04.2024

V minulom blogu som kritizovala kroky R. Fica, ktorý povedal, že by bolo dobré, aby bol A. Danko predsedom Národnej rady. Samozrejme, Danko s jeho „kádrovým posudkom“ by ani nemal patriť do vrcholovej politiky. Dnes som však čítala dobrý komentár, ktorý síce môj postoj voči Dankovi a jeho plánom nezmenil, ale ukázal v plnej nahote , že Fico si dobre uvedomuje [...]

veliteľská budova, Banská Bystrica

Pôsobili v nej povstaleckí hrdinovia Golian a Viest. Veliteľskú budovu rezort obrany vynoví za takmer 13 miliónov

24.04.2024 07:00

Je dôležitou súčasťou našej histórie a zaslúži si pozornosť, zhodujú sa Banskobystričania pri pohľade na tamojšiu pamiatku v podobe Veliteľskej budovy.

vojna na Ukrajine, Kyjev, cintorín

ONLINE: Rusi obišli nedávno vybudovanú ukrajinskú obranu. Balík pomoci schválil aj americký Senát

24.04.2024 06:00, aktualizované: 08:18

Dobytie Očeretyne znamená, že sa Rusku podarilo obísť severné krídlo nedávno vybudovanej ukrajinskej prednej línie, vrátane mínových polí a zákopov.

Martina Šimkovičová, Robert Fico

Zmeny pre RTVS. Narazí zákon na Čaputovú alebo sa čaká na Pellegriniho? Šimkovičová ešte nemá meno nového riaditeľa

24.04.2024 06:00

Nový zákon o STVR dostal od Legislatívnej rady vlády zelenú. Vláda má o ňom rokovať na výjazdovom rokovaní.

Ukrajina, Charkov

Dokážu zastaviť Rusov? Západné zbrane prídu, ale Ukrajincom chýbajú vojaci, obávajú sa experti

24.04.2024 06:00

Prichádza západná vojenská pomoc pre Ukrajinu neskoro? Rusko dokázalo za posledné mesiace na bojisko posielať stále viac mužov.

luna5

Len ďalšia Blog - Pravda stránka Kto dáva mojim perám úsmev, dáva môjmu srdcu život.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 308
Celková čítanosť: 1375687x
Priemerná čítanosť článkov: 4467x

Autor blogu

Kategórie