Založ si blog

Tormová a Koščová nemajú rady blondínky

Je už verejným tajomstvom, že ak sa na Slovensku konajú verejné protesty či zhromaždenia, ktoré organizujú v prvom rade progresívci, nesmú tam chýbať známe mediálne tváre. Svojím emotívnym prejavom tieto celebrity a celebritky pritiahnu pozornosť obecenstva a poslušné ovečky len nemo a očarene hľadia na svoje idoly a doslova žerú každé ich slovo. Hlavne keď tí na tribúne  používajú expresívne výrazy a hrajú na city, ako len vládzu. K takým tváram patria aj herečka Kristína Tormová a speváčka Katarína Koščová.

Zdá sa , že zo speváčky Kataríny Koščovej rastie novodobá bojovníčka za spravodlivosť. Asi jej vyhovovali matovičovské časy , keď celé zástupy ľudí čakali v radoch na to, aby mohli byť otestovaní a patrične zaradení. Do tej správnej zdravej skupiny. Koščovej staré zlaté časy chýbajú , a tak svojich sympatizantov na sociálnej sieti povzbudila a vyzvala k účasti na protestoch slovami: „Už o hodinu v Prešove na Hlavnej, lebo si nechceme dať vziať našu krajinu zlodejmi, “našimi ľuďmi”, diletantmi, konšpirátormi.“ Na proteste si Katka pochutnala hlavne  na ministerke kultúry Martine Šimkovičovej. Vyjadrila sa, že ministerka koná podlým a hanebným spôsobom a rozosieva nenávisť voči LGBT komunite. Koščovej sa zdá, že je lepšie, ak budú z budov národných inštitúcii padať strechy, radšej nech niečo kvapne na queer kultúru. „Cenzurovať, zastrašovať…pomýlili ste si krajiny, pani ministerka, to musíte ísť trochu viac na východ. My žijeme, chvalabohu, zatiaľ v liberálnej demokracii a LGBT ľudia, ktorých potláčate, tu pracujú, platia dane, vychovávajú deti a skladajú sa aj na vaše platy. Veľká hanba vám,“ zdôraznila speváčka. Kristína Tormová ponuku moderovať vraj prijala preto, lebo ju oslovili, ale najprv si počkala. Až keď videli s manželom, koľko ľudí je na námestiach, prišli. Však napokon, herci potrebujú davy a je dobré občas sa zviditeľniť aj  na námestiach. Možno sa potom ponuky budú ešte viac hrnúť. Tormovej nevadí ani dážď a chladné počasie a páči sa jej, že zúčastnení sa neboja „zla a ani zimy“. Tak sa vyjadrila na poslednom proteste v Bratislave . Iste, zima neublíži a   protestujúci sa nemusia báť vodných diel ani polície, ako tomu bolo za matovičovsko-hegerovských čias. Ani Tormová nemá rada ministerku kultúry. No zaujíma sa o stránky ministerstva, lebo povedala, že keď tam  akoby náhodou zablúdi, má pocit, akoby čítala  konšpiračný web.  

Krvavý bača

20.04.2024

Začnem konštatovaním, že médiá nám odjakživa najradšej prezentujú odvrátenú tvár ľudstva, negativitu a utrpenie . To totiž ľudí priťahuje najviac. Dôvod je úplne jednoduchý- pri utrpení iných človek zabúda na to vlastné. Keď vidí smrť dieťaťa, povie si: ja som na tom ešte celkom dobre. No neustále prezentovanie násilia a negativity človeka časom otupí , [...]

Inžinier Huliak rozmýšľa, že sa stane vedcom

19.04.2024

Škandál na škandále. Ani neviem, kto to celé odštartoval. Iste, niektorí neprovokujú náročky. Napríklad taká Dolinková s predčasne narodeným bábätkom v nemocnici , ktorému vraj mohla spôsobiť zdravotné problémy, tá to určite nemyslela zle. Horšie už vyznievajú jej súčasné kroky. Hoci sa na funkciu ministerky zdravotníctva tešila, pilulka jej pravdepodobne [...]

Dankovi ide o krk. Fico vie, čo robí

16.04.2024

V minulom blogu som kritizovala kroky R. Fica, ktorý povedal, že by bolo dobré, aby bol A. Danko predsedom Národnej rady. Samozrejme, Danko s jeho „kádrovým posudkom“ by ani nemal patriť do vrcholovej politiky. Dnes som však čítala dobrý komentár, ktorý síce môj postoj voči Dankovi a jeho plánom nezmenil, ale ukázal v plnej nahote , že Fico si dobre uvedomuje [...]

veliteľská budova, Banská Bystrica

Pôsobili v nej povstaleckí hrdinovia Golian a Viest. Veliteľskú budovu rezort obrany vynoví za takmer 13 miliónov

24.04.2024 07:00

Je dôležitou súčasťou našej histórie a zaslúži si pozornosť, zhodujú sa Banskobystričania pri pohľade na tamojšiu pamiatku v podobe Veliteľskej budovy.

vojna na Ukrajine, Kyjev, cintorín

ONLINE: Rusi obišli nedávno vybudovanú ukrajinskú obranu. Balík pomoci schválil aj americký Senát

24.04.2024 06:00, aktualizované: 08:18

Dobytie Očeretyne znamená, že sa Rusku podarilo obísť severné krídlo nedávno vybudovanej ukrajinskej prednej línie, vrátane mínových polí a zákopov.

Martina Šimkovičová, Robert Fico

Zmeny pre RTVS. Narazí zákon na Čaputovú alebo sa čaká na Pellegriniho? Šimkovičová ešte nemá meno nového riaditeľa

24.04.2024 06:00

Nový zákon o STVR dostal od Legislatívnej rady vlády zelenú. Vláda má o ňom rokovať na výjazdovom rokovaní.

Ukrajina, Charkov

Dokážu zastaviť Rusov? Západné zbrane prídu, ale Ukrajincom chýbajú vojaci, obávajú sa experti

24.04.2024 06:00

Prichádza západná vojenská pomoc pre Ukrajinu neskoro? Rusko dokázalo za posledné mesiace na bojisko posielať stále viac mužov.

luna5

Len ďalšia Blog - Pravda stránka Kto dáva mojim perám úsmev, dáva môjmu srdcu život.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 308
Celková čítanosť: 1375664x
Priemerná čítanosť článkov: 4466x

Autor blogu

Kategórie