Založ si blog

Idú aj cez mŕtvoly! Kedy začnú mlieť Božie mlyny ?

A títo sú pre našu vládu a Čaputovú vzorom! 16. marca 1968 americkí vojaci vyvraždili a vypálili celú vietnamskú dedinu My Lai, zabili 504 ľudí, z toho 182 žien a 173 detí.  Rota dostala od svojho veliteľa  rozkaz: „Keď je to dom, zapáľte ho. Keď je to studňa, otrávte ju. Keď to žije, zabite to!“ Tých, ktorí sa  pokúšali ukryť v chatrčiach, vyhnali z domov.  Hoci prosili o milosť, hoci matky chránili svoje deti, nepomohlo. Američania ich všetkých  postrieľali.  Pred smrťou obyvateľov  týrali a ženy znásilňovali. Niekoľkým do tela bodákmi vyrezali svoj podpis „C Company“.  Mali pocit, že sú nadradenou rasou , že  Vietnamci nie sú ľudskými bytosťami.

Je to len jeden z príkladov, Spojené štáty toho majú na rováši viac.

Teraz sa snažia oslabiť Rusko. Zločinci Naď, Heger, Káčer  a ich spoluvinníčka Čaputová  sa im nedôstojne pchajú do zadnej časti tela. Idú proti svojmu národu. Vláda obišla ústavu, ktorá zakazuje odvolanej vláde  robiť zásadné rozhodnutia o vnútornej a zahraničnej politike. Prekročili svoje právomoci , rozhodli sa  už na začiatku  poslať migy  na Ukrajinu , za každú cenu , aj keby mali ísť cez mŕtvoly , proti všetkým. A mali by za to pykať.   Bolo podané trestné  oznámenie , hádam sa dočkáme spravodlivosti  po voľbách ak nám dovtedy neujdú za hranice ako potkany. Príslovie o Božích mlynoch je však stále aktuálne.   

Hlas- strana slizkých hadov, matematikov?

19.03.2023

V tomto blogu budem o niečo osobnejšia. Skorumpovaný Smer mnohým z nás už liezol krkom . V úradoch dlhoročne zabetónované osoby, nepružnosť, byrokracia. Áno, aj rozkrádanie. Možno aj istý druh mafie. Potom prišli voľby, a poviem pravdu, už ani nepamätám, koho a či som vôbec volila. V tej dobe mi totiž bolo sympatické ešte aj Progresívne [...]

Za eutanáziu Ukrajiny nemôže len Putin.

18.03.2023

Ukrajina je pred eutanáziou. Jej vývoj nesmeruje k ničomu dobrému a všetkým realistom je jasné, že stratí niektoré svoje územia. Žiaľ, stratí ešte aj mnoho ľudí. Obyčajní Ukrajinci najviac doplácajú na tých, čo z diaľky radia a riadia Ukrajinu. Po roku 1991 až do vojny Ukrajinu ovládali oligarchovia [...]

Prečo Zuzana Čaputová mlčí ako voš pod chrastou?

10.03.2023

Zuzana Čaputová bola v posledných dňoch maximálne zaneprázdnená. Musela sa postarať o svoju róbu , o oblek svojho partnera , aby spolu ladili a dôstojne reprezentovali Slovensko pri návšteve holandského kráľovského páru. Slovensko, nie Slovákov! Nemám nič proti holandskej dvojici, sú to sympatickí ľudia , lenže žijú v úplne [...]

covid, nemocnica, koronavírus

Osoby s COVID-19 od pondelka nemusia zostávať v povinnej päťdňovej izolácii

20.03.2023 08:29

Pacienti by sa však mali, tak ako pri iných akútnych respiračných ochoreniach, riadiť pokynmi lekára a liečiť sa doma.

Francúzsko štrajky

Macron chce, aby dôchodková reforma dokončila svoju demokratickú cestu

20.03.2023 07:26

Dôchodková reforma, ktorá má zvýšiť vek odchodu do dôchodku zo 62 na 64 rokov, vyvolala v krajine niekoľko vĺn masových protestov.

Putin

Putin: Rusko je otvorené politickému a diplomatickému riešeniu ukrajinskej krízy

20.03.2023 07:10

Poznamenáva tiež, že budúcnosť mierového procesu závisí od vôle začať "zmysluplnú diskusiu s ohľadom na súčasnú geopolitickú realitu".

Banka lásky, izba Maríny, Banská Štiavnica

Marínin dom zničil oheň, jej obrazu sa zázračne nedotkol. Obnova Štiavnice môže trvať roky

20.03.2023 06:00, aktualizované: 08:35

Skaza, ktorú v Banskej Štiavnici narobil oheň, vháňa slzy do očí. Najviac utrpela Banka lásky, kde požiar vznikol. Obraz Sládkovičovej múzy, ktorá tam žila, však nezhorel.

luna5

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 101
Celková čítanosť: 403159x
Priemerná čítanosť článkov: 3992x

Autor blogu

Kategórie