Založ si blog

Prečo Zuzana Čaputová mlčí ako voš pod chrastou?

Zuzana Čaputová  bola v posledných dňoch maximálne zaneprázdnená. Musela sa  postarať o svoju róbu , o oblek svojho partnera , aby spolu ladili  a dôstojne reprezentovali Slovensko pri návšteve holandského kráľovského páru. Slovensko, nie Slovákov! Nemám nič proti holandskej dvojici, sú to sympatickí ľudia , lenže žijú v úplne inej krajine ako my . Možno majú aj isté kráľovské maniere, ale nech im je to ako kráľom dovolené . My ale  kráľovstvo nemáme, no mám pocit že Čaputová sa na kráľovnú hrať chce. Návšteva Holanďanov bola pre našu krajinu prínosom akurát tak podpísaním spolupráce v onkológii  a trocha sme sa vo svete zviditeľnili .Niektorí za tým uvidia opäť krásnu Zuzanu ,ktorá  dôstojne  reprezentuje Slovensko  a vytvára tak o nás pozitívny obraz v zahraničí. To je fajn , no ak nechceme kĺzať po povrchu, musíme sa pýtať , čo  vlastne  títo ľudia pochopili o skutočnom živote v našej krajine? Trúfam si povedať, že figu borovú. Videli nejaké pamiatky,  samozrejme Tatry.  A čo obyčajní ľudia  a ich reálne  problémy? O tom sa asi na kráľovskom dvore nedozvedia. Prečo nenavštívili robotníkov  v továrni?  Naše nemocnice? Namiesto toho debatovali v Teplárni , čo už pomaly dvíha tlak každému súdnemu človeku.  Od vraždy na Zámockej tu už bolo toľko iných  vrážd  a tragédií , ale jedine táto jedna je večne predkladaná na oči verejnosti  a  zneužíva sa k progresívnej propagande.  Potom navštívili  Holanďania  vybranú školu v Liptovskom Mikuláši,  kde sa deťom vtĺkajú do hlavy nezmysly o tom, ako spoznať dezinformáciu.  Asi má škola dobrého progresívneho sponzora. No a samozrejme kráľovský pár zaslzil  pri návšteve charity, ktorá sa stará o Ukrajincov. O Slovákoch ani ťuk. Kde zostali?  

Medzitým na Slovensku došlo k progresívnemu prevratu , a preto Čaputová opäť mlčí ako voš pod chrastou. Edko  vytvoril s progresívcami stranu , opustil tak Matoviča podobne ako kedysi Pelle Fica. Teraz  Edo slúži iným pánom. Jeho ľudia nemajú  v skutočnosti žiadne mandáty , pôvodné OĽANO reprezentujú vo vláde už iba dvaja ministri.  Škandál, aký nemá obdoby . Prezidentka nenamieta ,lebo sú to progresívci , nie je teda dôvod ich vymeniť. No a napokon migy. Dala sa počuť, že o nich musí rozhodnúť parlament  a nemal by sa schovávať  za jej sukne.   Je to klamstvo  a faloš. V skutočnosti si táto vrchná veliteľka ozbrojených síl  ako Pilát umýva ruky . S dodaním migov by nemala najmenší problém, ale si  je veľmi dobre vedomá, ako by jej  opäť klesli preferencii , keby si voliči spojili dodávku migov na Ukrajinu s jej osobou.

Hlas- strana slizkých hadov, matematikov?

19.03.2023

V tomto blogu budem o niečo osobnejšia. Skorumpovaný Smer mnohým z nás už liezol krkom . V úradoch dlhoročne zabetónované osoby, nepružnosť, byrokracia. Áno, aj rozkrádanie. Možno aj istý druh mafie. Potom prišli voľby, a poviem pravdu, už ani nepamätám, koho a či som vôbec volila. V tej dobe mi totiž bolo sympatické ešte aj Progresívne [...]

Za eutanáziu Ukrajiny nemôže len Putin.

18.03.2023

Ukrajina je pred eutanáziou. Jej vývoj nesmeruje k ničomu dobrému a všetkým realistom je jasné, že stratí niektoré svoje územia. Žiaľ, stratí ešte aj mnoho ľudí. Obyčajní Ukrajinci najviac doplácajú na tých, čo z diaľky radia a riadia Ukrajinu. Po roku 1991 až do vojny Ukrajinu ovládali oligarchovia [...]

Idú aj cez mŕtvoly! Kedy začnú mlieť Božie mlyny ?

17.03.2023

A títo sú pre našu vládu a Čaputovú vzorom! 16. marca 1968 americkí vojaci vyvraždili a vypálili celú vietnamskú dedinu My Lai, zabili 504 ľudí, z toho 182 žien a 173 detí. Rota dostala od svojho veliteľa rozkaz: „Keď je to dom, zapáľte ho. Keď je to studňa, otrávte ju. Keď to žije, zabite to!“ Tých, ktorí sa pokúšali ukryť [...]

covid, nemocnica, koronavírus

Osoby s COVID-19 od pondelka nemusia zostávať v povinnej päťdňovej izolácii

20.03.2023 08:29

Pacienti by sa však mali, tak ako pri iných akútnych respiračných ochoreniach, riadiť pokynmi lekára a liečiť sa doma.

Francúzsko štrajky

Macron chce, aby dôchodková reforma dokončila svoju demokratickú cestu

20.03.2023 07:26

Dôchodková reforma, ktorá má zvýšiť vek odchodu do dôchodku zo 62 na 64 rokov, vyvolala v krajine niekoľko vĺn masových protestov.

Putin

Putin: Rusko je otvorené politickému a diplomatickému riešeniu ukrajinskej krízy

20.03.2023 07:10

Poznamenáva tiež, že budúcnosť mierového procesu závisí od vôle začať "zmysluplnú diskusiu s ohľadom na súčasnú geopolitickú realitu".

Banka lásky, izba Maríny, Banská Štiavnica

Marínin dom zničil oheň, jej obrazu sa zázračne nedotkol. Obnova Štiavnice môže trvať roky

20.03.2023 06:00, aktualizované: 08:35

Skaza, ktorú v Banskej Štiavnici narobil oheň, vháňa slzy do očí. Najviac utrpela Banka lásky, kde požiar vznikol. Obraz Sládkovičovej múzy, ktorá tam žila, však nezhorel.

luna5

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 101
Celková čítanosť: 403156x
Priemerná čítanosť článkov: 3992x

Autor blogu

Kategórie