Založ si blog

Matovičov nový status stojí za to si prečítať

Môžete sa smiať alebo si ťukať po čele. V každom prípade tento chlapík vie, ako sa to robí, ak chce prilákať pozornosť. No a záver ma utvrdzuje v tom, čo som písala dávnejšie- počula som, že vraj má už kúpenú nejakú vilu vo Švajčiarsku, kam plánuje zmiznúť… Ale treba uznať, že v niečom má pravdu( napr. časti o deťoch )

Čo zase dnes napísal?

30 rokov a DOKONALÝ PLÁN

Prajem Vám všetkým zdravie, lásku, šťastie, múdrosť a pokoj svätý. Nie len nasledovný rok, ale celú večnosť. Nášmu milovanému Slovensku prajem čestných, spravodlivých a odvážnych občanov. Bude ich v nasledovných mesiacoch a rokoch preveľmi potrebovať.

Po tom, ako OĽANO splnilo svoj kľúčový predvolebný sľub a dali sme OČTK (orgánom činným v trestnom konaní) absolútnu slobodu konať, Ficovi a Pellegrinimu, ktorí roky vo veľkom rozkrádali štát, stislo hrdlo. Zrazu pochopili, že my s nimi nebudeme hrať hru na „vrana vrane oči nevykole“, lebo my vrany nie sme. Pochopili, že za svoje zločiny sa budú zodpovedať a úplne v pohode môžu skončiť na dlhé roky v base. Pochopili, že s Matovičom žiadne dohody o zametaní pod koberec neurobia a ruka ruku myť nebude. Keď skončil v base Kaliňák a Haščák, zistili, že jediné, čo môžu spraviť, je za každú cenu vyhrať nasledovné voľby.

A prišli so zákerným plánom.

DOKONALÝM PLÁNOM

1) Vytvoriť zaujímavejšiu ponuku pre voliča.

2) Z fašistov si premaľovaním vytvoriť koaličného partnera.

3) Zobrať drobizg na kandidátku, aby hlasy neprepadli.

4) Zlegitimizovať časť Zla u koaličných voličov.

5) Nasadiť do vnútra vlády a koalície Trójskeho koňa.

6) Poštvať demokratické médiá proti demokratom.

Najprv sa dohodli na riadenom rozdelení SMERu na dve časti, ktoré si budú vo všetkom konkurovať, s cieľom vytvoriť ilúziu, že Fico s Pellegrinim sa úprimne nenávidia a po voľbách nechcú spolu vládnuť. Po dvoch rokoch môže byť mafia spokojná – ľudia im hru dokonale uverili a spoločné preferencie mafie zo SMERu 1 a SMERu 2 sú výrazne vyššie ako ich výsledok vo voľbách.

Následne Fico a Pellegrini so skupinou Judášov u Kotlebu dohodli rozbitie ĽSNS. Sľúbili im z nakradnutých milióny eur na masívnu kampaň pod novým marketingovým názvom Republika s cieľom zobrať ĽSNS čo najviac voličov a následne ich hlasy zneužiť v prospech spolupráce s mafiou zo Smeru a Hlasu. Po skoro dvoch rokoch realizácie tejto časti plánu, môžeme všetci konštatovať, že prepraté milióny eur v kampani Republiky urobili svoje a mafia si vyrobila ďalší subjekt, s ktorým môže po voľbách počítať.

Tretia časť plánu mafie na návrat k moci bola pobratať sa s akýmkoľvek politickým plantktónom a zobrať ich na kandidátku. Preto sme zrazu videli mítingy Fica s Dankom, Chmelárom a spol. Všetci sa na kandidátke Smeru objavia s cieľom, aby mafii neprepadli žiadne hlasy a maximalizovali šancu úspechu.

Štvrtá časť plánu bolo zblbnúť ľudí cez kľúčové redakcie, ktoré zvyčajne bojovali za demokraciu a proti mafianizácii Slovenska. Urobili to cez palácovú paničku. Jej osobne sa najprv Pellegrini zaviazal, že nebude kandidovať v prezidentských voľbách a neohrozí ňou túžobne očakávané repete vo funkcii. Za to mala panička byť hlavnou tvárou legitimizácie reprezentanta mafianizácie štátu menom Pellegrini. A ňou sa aj stala. Jej neúnavné verejné nadbiehanie človeku priamo zodpovednému za dlhoročné zločiny Smeru, urobilo vo verejnosti zázraky. Zrazu o zločincovi a jeho vymyslenej strane začali vypisovať oslavné komentáre kľúčoví komentátori v dovtedy demokratických médiách a tak podpora a akceptácia zločinca medzi voličmi vládnych strán utešene rástla. A to bol cieľ … a stačilo tak málo – paničke sľúbiť funkciu a akoženovinárom vytúženú čisto progresívno-liberálnu vládu, ktorá „konečne“ schváli mnohokrát až úchylné požiadavky LGBTI+ loby. Ich sen meniť pohlavie len na základe vlastného vyhlásenia, im úplne zatemnil myseľ. Sen, aby chlapi s pipíkom mohli legálne chodiť do ženských šatní ich pripravil o schopnosť identifikovať zákerné kroky mafie na ceste k moci. V iluzórnom sne o LGBTI+ vláde so správne orientovaným Peťkom sú zrazu schopní legitimizovať aj to najväčšie Zlo, aké Slovensko v minulosti zažilo. A už vôbec si neuvedomujú, že Peťko sa na nich po voľbách zvysoka vykašle a vládu vyskladá s tými, s ktorými tento plán ukul. Užitoční idioti.

Piata časť plánu bolo nájsť vo vláde rozbíjača, ktorý vládu bude šikanovať a molestovať zvnútra, s cieľom ju rozbiť a dosiahnuť predčasné voľby. V SaS sa tejto úlohy radi chopili. Ich skúsenosť s presne rovnakým cieľom a výsledkom v Radičovej vláde a schopnosť za úplatu plniť objednávky oligarchov ich predurčila k úspechu. Bohužiaľ, aj tentokrát SaS v povalení vlády bola úspešná a predčasné voľby s extrémnou pravdepodobnosťou budú. SaS objednávku splnila dokonalo – neúnavné spochybňovanie akýchkoľvek rozhodnutí vlády počas Covidu, podporu vlády výrazne oslabilo, čo spôsobilo výrazné nerešpektovanie ochranných opatrení a tak dlhšie trápenie všetkých. Veď prečo by ľudia mali dôverovať vláde, ktorú spochybňujú aj vlastní?! Áno ľúbivé konanie pre masy, ktoré vládu stálo podporu a tisíce ľudí naň doplatilo životom.

Šiesta časť plánu bolo cez vlastné médiá oligarchov, úplatných a zaujatých akoženovinárov búšiť neúnavne do vlády, aby sa podpora jej strán čo najviac prepadla. Bolo to krásne vidieť počas Covidu. V čase, keď všetky seriózne médiá vo svete sa snažili čo najviac pomáhať vláde v záujme ochrany zdravia a životov ľudí, slovenské spomenuté médiá šili od prvého dňa do vlády o sto šesť. Na jednej strane za to mohla porazená pýcha, keďže ich preferované Progresívne Slovensko sa do parlamentu nedostalo, ale podstatná časť motivácie bola tá spomenutá vyššie.

DOKONALÝ PLÁN ako vrátiť mafiu k moci … a keď vyhrajú voľby, už sú dohodnutí (SMER, HLAS a REPUBLIKA) zrealizovať zmenu volebného systému po vzore Maďarska. To znamená, že už len 71 poslancov bude volených tak ako doteraz, a 79 sa rozdelí kľúčom „čo okres to poslanec“. Po takej zmene, už NIKDY nemôže čo i len teoreticky demokratické spektrum strán vyhrať voľby. Bohužiaľ, tak je to historicky dané, že podpora strán demokratického spektra je kumulovaná poväčšine vo veľkých mestách … ALE výrazná väčšina menších okresov volí opačne. To zabezpečí, že hoci by vo voľbách oba tábory získali aj rovnaký počet hlasov, demokratický by mal napriek tomu výraznú menšinu poslancov.

Čiže ZLO má DOKONALÝ PLÁN … a čo za ten čas robia strany demokratického spektra, ktoré voľby vyhrali a ktoré zostali pred bránami parlamentu?

De facto nič, čím by sa snažili dokonaniu plánu mafie na návrat k moci zabrániť. Úloha SaS a Kolíkovej skupinky je spomenutá vyššie. Kolíková verne slúžila vo Ficovej vláde a z Pellegriniho nemala chochmes oddísť ani po vražde Jána a Martiny. Ju budúca vláda mafie nevyrušuje. SaS je mŕtvy projekt. Nikto normálny stranu, ktorá povalila už tri demokratické vlády, ktorých bola súčasťou, voliť nebude. Za spoluprácu s mafiou na povalení vlády ich čaká osud Bugárového MOSTu (výsledok na úrovni polotučného mlieka), demokratický volič zradu totiž neodpúšťa. ZA ĽUDÍ zdecimovaní vnútorným zápasom, verme, že sa pridajú k niekomu, aby hlasy neprepadli. KDH, sa obávam, že opäť povzbudení ilúziou z komunálnych volieb, uveria v seba a ixtý-krát v rade nechajú prepadnúť hlas 100 tisíc demokratických voličov. Maďari v Aliancii zrejme detto. Dzurinda nič silné a poriadne už stihnúť zlepiť nedokáže. Nicholsonová jak by dal. Zostáva Progresívne Slovensko, ktoré hlasovalo na želanie paničky za pád vlády, čo nesvedčí o ničom dobrom. Zároveň opäť reálne hrozí, že ľudia ich pred voľbami prekuknú a zistia, že okrem prepnutej LGBTI+ agendy vlastne v politike iný cieľ ani nemajú. A popri tom, Boris neúnavne opľúvaný a ostrakizovaný akoženovinármi verejne hovorí, že je ochotný ísť do vlády aj s mafiou zo SMERu a HLASu … a obávam sa, že to myslí vážne.

A my v OĽANO? Dobití z každej strany zatiaľ rozmýšľame nad osudom Slovenska. V minulých voľbách sme spojili 4 strany dokopy, aby sme minimalizovali možné prepadnutie hlasov a boli sme v tejto snahe vlastne jediní. Ostatní sa hrajuškali na vlastnom piesočku a akoby im na osude Slovenska ani nezáležalo. Len na číslach vlastných. Krátkozraké. Neštátnické.

Za mňa osobne a veľmi úprimne. Z 30 rokov samostatného Slovenska už skoro 15 stojím zoči-voči mafii v bielych golieroch. A som z toho už unavený. Postavil som sa im vtedy, keď nikto na to nemal odvahu a kopu biznisov som im prekazil. Najradšej by ma za to už dávno pri múre zastrelili, ako strašne ma nenávidia. Používajú všetky možné prostriedky na moju diskreditáciu či ponižovanie … a ja sa akosi vždy ráno zobudím a napriek všetkému si opäť poviem, že ešte dnes to chlape musíš dať. Vymenil som pohodlný život vysokoziskového podnikateľa za život Dona Quijota, ktorému na Slovensku a jeho ľuďoch skutočne záleží. Začal som bojom voči vulgárnej mafii Fica, Slotu, Mečiara. Pokračoval Ficom, Dankom, Bugárom a Pellegrinim. Dnes mám však čím ďalej pocit, že stojím aj voči novodobej mediálnej mafii, ktorej sa všetci boja a ktorá chce zavrieť ústa ľuďom, ktorí chlapa v plavkách súťažiaceho so ženami považujú za chorý, ba priam úchylný svet. A o to viac sú ťažšie moje dennodenné rozhodnutia, či ísť ďalej do dennodenného zápasu zo Zlom a zvrhlíkmi, ktorí našim 12-ročným deťom chcú nabulíkať, že sa môžu v tom veku zodpovedne samé rozhodnúť, či budú mužom a či ženou. Západ si týmito hlúpimi zvrhlosťami už prešiel a dnes rozumní ľudia veľmi banujú, že nemali odvahu povedať na začiatku, že experimenty s deťmi nedovolia. Tisícky samovrážd detí, ktorým úchylní dospelí vsugerovali, že nie sú tým čím sú, sú do neba kričúcim mementom. Na Slovensku to, prosím, nedovoľme.

NIE. Na Slovensku opäť ovládnutom mafiou žiť nechcem. A na úchylnom tiež. Viem, že svedomie mi nedá boj vzdať, ale akútne potrebujem posily. Priamo, sprostredkovane, držiac palce či v modlitbách. Čaká nás ešte veľmi ťažký zápas, kým si budeme môcť spolu vydýchnuť, že sme deťom pripravili Slovensko, kde už sa ani teoreticky mafia či úchyláci k moci dostať nemôžu.

Dík za pochop, i.

Krvavý bača

20.04.2024

Začnem konštatovaním, že médiá nám odjakživa najradšej prezentujú odvrátenú tvár ľudstva, negativitu a utrpenie . To totiž ľudí priťahuje najviac. Dôvod je úplne jednoduchý- pri utrpení iných človek zabúda na to vlastné. Keď vidí smrť dieťaťa, povie si: ja som na tom ešte celkom dobre. No neustále prezentovanie násilia a negativity človeka časom otupí , [...]

Inžinier Huliak rozmýšľa, že sa stane vedcom

19.04.2024

Škandál na škandále. Ani neviem, kto to celé odštartoval. Iste, niektorí neprovokujú náročky. Napríklad taká Dolinková s predčasne narodeným bábätkom v nemocnici , ktorému vraj mohla spôsobiť zdravotné problémy, tá to určite nemyslela zle. Horšie už vyznievajú jej súčasné kroky. Hoci sa na funkciu ministerky zdravotníctva tešila, pilulka jej pravdepodobne [...]

Dankovi ide o krk. Fico vie, čo robí

16.04.2024

V minulom blogu som kritizovala kroky R. Fica, ktorý povedal, že by bolo dobré, aby bol A. Danko predsedom Národnej rady. Samozrejme, Danko s jeho „kádrovým posudkom“ by ani nemal patriť do vrcholovej politiky. Dnes som však čítala dobrý komentár, ktorý síce môj postoj voči Dankovi a jeho plánom nezmenil, ale ukázal v plnej nahote , že Fico si dobre uvedomuje [...]

veliteľská budova, Banská Bystrica

Pôsobili v nej povstaleckí hrdinovia Golian a Viest. Veliteľskú budovu rezort obrany vynoví za takmer 13 miliónov

24.04.2024 07:00

Je dôležitou súčasťou našej histórie a zaslúži si pozornosť, zhodujú sa Banskobystričania pri pohľade na tamojšiu pamiatku v podobe Veliteľskej budovy.

vojna na Ukrajine, Kyjev, cintorín

ONLINE: Rusi obišli nedávno vybudovanú ukrajinskú obranu. Balík pomoci schválil aj americký Senát

24.04.2024 06:00

Dobytie Očeretyne znamená, že sa Rusku podarilo obísť severné krídlo nedávno vybudovanej ukrajinskej prednej línie, vrátane mínových polí a zákopov.

Martina Šimkovičová, Robert Fico

Zmeny pre RTVS. Narazí zákon na Čaputovú alebo sa čaká na Pellegriniho? Šimkovičová ešte nemá meno nového riaditeľa

24.04.2024 06:00

Nový zákon o STVR dostal od Legislatívnej rady vlády zelenú. Vláda má o ňom rokovať na výjazdovom rokovaní.

Ukrajina, Charkov

Dokážu zastaviť Rusov? Západné zbrane prídu, ale Ukrajincom chýbajú vojaci, obávajú sa experti

24.04.2024 06:00

Prichádza západná vojenská pomoc pre Ukrajinu neskoro? Rusko dokázalo za posledné mesiace na bojisko posielať stále viac mužov.

luna5

Len ďalšia Blog - Pravda stránka Kto dáva mojim perám úsmev, dáva môjmu srdcu život.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 308
Celková čítanosť: 1375623x
Priemerná čítanosť článkov: 4466x

Autor blogu

Kategórie