Založ si blog

Zmena pohlavia

Moja rodina žije len  pár rokov v Prahe. A už sa tam v pomerne krátkom čase stretli s deťmi, ktoré nevedia, kým vlastne sú. Lebo sa dostávajú k rôznym pochybným informáciám , takisto sociálne siete ich ovplyvňujú do takej miery, že aj úplne normálne deti  začínajú o sebe pochybovať. Chloe Coleová  žije v USA . Ako dvanásťročná  sa rozhodla, že chce zmeniť svoje pohlavie, v sedemnástich potom, čo prišla o prsia si uvedomila, že urobila obrovskú chybu. Dnes o tom vydáva svedectvo po celej Amerike.

Chloe hovorí: „Moja tranzícia prebiehala od 12 rokov do 16, kedy som si uvedomila, že je to všetko klam. Ako sme sa dostali do bodu, kde takmer každý pediatrický vníma za dobrú možnosť odstraňovať deťom zdravé prsné tkanivo, popri podávaní liekov typicky používaných na chemickú kastráciu vysokorizikových sexuálnych delikventov.

Ľudia z celého politického spektra, ktorí sú presvedčení, že táto činnosť je nemorálna, sú nazývaní fašistami a bigotmi za pochybovanie o tomto zverstve. Ostatní boli presvedčení samozvanými „gender špecialistami“, že toto je jediná liečba, ktorá neskončí samovraždou vášho dieťaťa. Mala som iba 12 rokov, keď som rodičom povedala, že som chlapec. Ako mnohí rodičia v takejto situácií vôbec nevedeli, čo robiť. V 13 rokoch som podľa rád takzvaných „odborných lekárov“ začala brať blokátory puberty. Gender klinika predniesla mojim rodičom klasické klamstvo, že existujú len dve možnosti pre deti s gender dysfóriou: Chcete mať radšej mŕtvu dcéru alebo živého syna ?

Veľa z tohto genderového zmätku je založených na starých stereotypoch o mužoch a ženách, ktoré sa teraz posilňujú hormónmi a chirurgickými zákrokmi. Mnohí ľudia, ktorí prešli detranzíciou hovoria svoje príbehy a sú ignorovaní tými, ktorí sú najviac zodpovední za hľadanie pravdy. Žiadne dieťa si nezaslúži trpieť pod nožom gender – potvrdzujúceho chirurga.“

Na Slovensku sa takisto minulý rok  diskutovalo o zmene pohlavia. Vyhláška prinášala viacero problémov. Napríklad že do našej legislatívy vnáša možnosť zmeny pohlavia bez akéhokoľvek chirurgického zákroku, čo je ten najliberálnejší prístup k problematike transrodovosti. Jej dôsledkom by bolo napríklad aj to, že by osoby úradne označené ako muži otehotneli a porodili.

Starý vypočítavý lišiak Kaliňák v Amerike

02.03.2024

Minister obrany USA má šťastie na usmievavých ľudí. Hlavne na spoločných fotografiách . Existuje síce aj fotka, na ktorej nevidno úsmev. To je tá s Volodymyrom Zelenským, ktorý sa krčí pred vysokánskym Lloydom . Tá fotka pripomína časy amerického otrokárstva, ale v obrátenom pomere. Úslužný beloch a nad nim hrozivo sa týčiaca čierna tvár. Ale to je skôr [...]

Vysvetlenie pre čitateľov mojich blogov, prečo už píšem inak

01.03.2024

V jednom z mojich posledných blogov ma milo prekvapil istý človek, ktorý napísal, že rád číta moje blogy , ale zároveň položil otázku, čo sa to stalo , prečo už píšem inak. Prečo som zmenila kurz. A práve kvôli takým ľuďom ako on som sa to teraz rozhodla vysvetliť. Uvedomujem si však, že vzhľadom na to, že sa pohybujeme vo virtuálnom svete a človeka [...]

Zuzana Hanzel Kovačičová- verejný nepriateľ číslo jeden?

29.02.2024

Nie, nepatrí medzi moje obľúbené redaktorky, je slniečkárka, no preto nebudem mlčať. Zuzana pracuje ako redaktorka pre Smečko. S jej názormi nemusíme súhlasiť, no ja sa pýtam, kam sme to ako spoločnosť došli ? Akonáhle má niekto iný politický názor, hejtujeme ho a v prípade ženy je to niekedy oveľa horšie. Zuzana sa rozhovorila [...]

matovič, šipoš, jakab, heger

Hnutie Slovensko si zvolilo členov predsedníctva. Matovič predstavil aj lídra kandidátky do eurovolieb

02.03.2024 17:08

Podľa Matoviča hrozí, že extrémisti získajú taký silný mandát v rámci europarlamentu, že to môže zakývať piliermi EÚ.

hokej slovensko MS 2023

Prieskum SANEP: Majú ísť hokejisti z KHL na majstrovstvá sveta v Česku?

02.03.2024 17:00

Agentúra SANEP sa spýtala ľudí, či by súhlasili s účasťou slovenských hokejistov z KHL na MS v Česku a či by sa tam mali objaviť aj ruskí a bieloruskí hráči.

OLY Paris Games Olympic Village Inauguration

Čo si číta Macron o sebe? Zamedziť má hanbe s granátmi a Zelenského si Francúzi za prezidenta nezvolili

02.03.2024 17:00

Súčasná francúzska výroba granátov kalibru 155 mm dosahuje ročne 20-tisíc kusov, čo postačuje ukrajinským vojakom len na štyri dni bojov.

súd, exekútor, paragraf

Ústavný právnik Ľaľík: Ústavný súd porušil princíp ústavnej spolupráce

02.03.2024 16:15

Ústavný súd opakovane porušil princíp vzájomného rešpektovania sa a spolupráce orgánov verejnej moci, píše profesor Tomáš Ľalík z Právnickej fakulty UK v Bratislave.

luna5

Len ďalšia Blog - Pravda stránka Kto dáva mojim perám úsmev, dáva môjmu srdcu život.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 281
Celková čítanosť: 1303202x
Priemerná čítanosť článkov: 4638x

Autor blogu

Kategórie