Založ si blog

Zmena pohlavia

Moja rodina žije len  pár rokov v Prahe. A už sa tam v pomerne krátkom čase stretli s deťmi, ktoré nevedia, kým vlastne sú. Lebo sa dostávajú k rôznym pochybným informáciám , takisto sociálne siete ich ovplyvňujú do takej miery, že aj úplne normálne deti  začínajú o sebe pochybovať. Chloe Coleová  žije v USA . Ako dvanásťročná  sa rozhodla, že chce zmeniť svoje pohlavie, v sedemnástich potom, čo prišla o prsia si uvedomila, že urobila obrovskú chybu. Dnes o tom vydáva svedectvo po celej Amerike.

Chloe hovorí: „Moja tranzícia prebiehala od 12 rokov do 16, kedy som si uvedomila, že je to všetko klam. Ako sme sa dostali do bodu, kde takmer každý pediatrický vníma za dobrú možnosť odstraňovať deťom zdravé prsné tkanivo, popri podávaní liekov typicky používaných na chemickú kastráciu vysokorizikových sexuálnych delikventov.

Ľudia z celého politického spektra, ktorí sú presvedčení, že táto činnosť je nemorálna, sú nazývaní fašistami a bigotmi za pochybovanie o tomto zverstve. Ostatní boli presvedčení samozvanými „gender špecialistami“, že toto je jediná liečba, ktorá neskončí samovraždou vášho dieťaťa. Mala som iba 12 rokov, keď som rodičom povedala, že som chlapec. Ako mnohí rodičia v takejto situácií vôbec nevedeli, čo robiť. V 13 rokoch som podľa rád takzvaných „odborných lekárov“ začala brať blokátory puberty. Gender klinika predniesla mojim rodičom klasické klamstvo, že existujú len dve možnosti pre deti s gender dysfóriou: Chcete mať radšej mŕtvu dcéru alebo živého syna ?

Veľa z tohto genderového zmätku je založených na starých stereotypoch o mužoch a ženách, ktoré sa teraz posilňujú hormónmi a chirurgickými zákrokmi. Mnohí ľudia, ktorí prešli detranzíciou hovoria svoje príbehy a sú ignorovaní tými, ktorí sú najviac zodpovední za hľadanie pravdy. Žiadne dieťa si nezaslúži trpieť pod nožom gender – potvrdzujúceho chirurga.“

Na Slovensku sa takisto minulý rok  diskutovalo o zmene pohlavia. Vyhláška prinášala viacero problémov. Napríklad že do našej legislatívy vnáša možnosť zmeny pohlavia bez akéhokoľvek chirurgického zákroku, čo je ten najliberálnejší prístup k problematike transrodovosti. Jej dôsledkom by bolo napríklad aj to, že by osoby úradne označené ako muži otehotneli a porodili.

Premiérov prejav na Devíne.Prečo Smer progresívci nedokážu poraziť?

06.07.2024

Keď sa zjavil premiér na Devíne, viacerým jeho voličom ostalo mäkko pri srdci. Ako by aj nie, zázrakom prežil atentát a vraj bude mať doživotné následky. Každému súcitnému človeku príde ľúto, keď vidí dovtedy energického, vyšportovaného premiéra o paličke. Iste, našlo sa aj plno tých, ktorí Robertovi Ficovi venovali nenávistný pohľad , [...]

Bezkonkurenčný Viktor Orbán môže byť príkladom pre Fica i Pellegriniho

05.07.2024

Keď som počúvala reči Petra Pellegriniho v Poľsku, bolo mi trápne a opäť som si pomyslela, že Viktor Orbán je jediný politik, ktorý má guráž stále hovoriť to isté bez ohľadu na to ,či sa to niekomu páči alebo nie. To isté hovorí doma, to isté v zahraničí. Lebo má charakter. Orbán pohotovo vycestoval za Putinom, ešte [...]

Ospravedlní sa Čaputová, opozícia a médiá ?

03.07.2024

Veľké sklamanie musia prežívať všetci tí, pre ktorých otázky týkajúce sa zmien v trestnom zákone boli otázkami kľúčovými. Ešte aj moderátori hlavných správ Markízy boli nemilo prekvapení a zaskočení. Aspoň taký som z nich mala pocit. Čo potom musia cítiť politici typu Márie Kolíkovej? Robert Fico žiada ospravedlnenie za “prejavy nenávisti a [...]

Šéfka Tajnej služby USA Kimberly Cheatleová

Za zlyhanie pri atentáte padla prvá hlava. Šéfka Tajnej služby priznala chybu a odstúpila

23.07.2024 18:50

Ešte v pondelok Kimberly Cheatleová presviedčala Kongres, že je tou pravou pre vedenie Tajnej služby, dnes si už priznala prehru a vzdala sa funkcie.

Maroš Žilinka

V prípade únosu študentky v Bratislave prokurátor navrhuje obnovu konania

23.07.2024 18:29, aktualizované: 18:47

Dôvodom sú nové skutočnosti týkajúce sa posudzovania otázky nepríčetnosti obvineného.

taxi policajti

Bratislavskí policajti skontrolovali 12 taxikárov. Osem z nich dostalo pokutu

23.07.2024 18:13

Medzi najčastejšie porušenia zákonov patrilo vykonávanie činnosti vozidlami, ktoré neboli označené predpísaným spôsobom.

Michail Zygar  Impérium musí zomrieť

Poukázal na pravdu: Moskovský súd odsúdil známeho ruského novinára Zygara

23.07.2024 17:41

Zygar sa aj mimo Ruska stal známym vďaka svojmu bestselleru Všetci mocní Kremľa.

luna5

Len ďalšia Blog - Pravda stránka Kto dáva mojim perám úsmev, dáva môjmu srdcu život.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 353
Celková čítanosť: 1497023x
Priemerná čítanosť článkov: 4241x

Autor blogu

Kategórie