Založ si blog

Pán Fico, pán Pellegrini,máte možnosť sa rehabilitovať!

Žijeme v šialenom, nebezpečnom svete. Naša  neschopná vláda nás vedie na jatky . Ku kríze ekonomiky  sa pridala kríza politiky, akú sme tu ešte nemali.  V politike pôsobia ľudia, ktorí tam vôbec nemajú čo hľadať . Klamú, myslia si, že majú patent na rozum. Chýba dialóg ,politici namiesto toho stupňujú napätie a médiá to prenášajú do spoločnosti.   

 Počkáme teda na referendum,  január je onedlho tu. Ak by predčasné  voľby boli budúci rok , máme aspoň nádej, že bude lepšie. Ak to však nevyjde, čo potom? Smer a Hlas, potom  máte možnosť  sa rehabilitovať .Lebo reči sa hovoria a chlieb sa je. Hlas aj Smer ,obe strany kritizujete vládu  , vyzývate k predčasným voľbám, ale voľby by ste mohli vyvolať aj vy, ak by ste sa vzdali mandátov. Dokážte, že nad teplé miestečka vám viac záleží na Slovensku.

Vláda  Smeru padla , lebo sme už boli unavení zo zametania špiny pod koberec, už sa jej tam nahromadilo toľko, že národ nevládal. Plus korupcia , byrokracia. Využil to Matovič  a nastala vláda národnej katastrofy.   

Človek už nikomu pomaly neverí. Otázne je, či si už Smer a R. Fico  urobili sebareflexiu  a či si uvedomujú svoju zodpovednosť voči národu.  A strana Hlas  sa darmo dištancuje, aj pán Pellegrini  má svoj podiel na tom , čo sa to deje. Kam kráčate, strana Hlas? Je jasné, že taktizujete, ale raz budete musieť vyjsť s farbou von.  Ak sa pridáte  ku Smeru, prejavíte veľkú odvahu , lebo vaša vláda bude  neprijateľná pre médiá  a  zahraničie . Smer je čitateľný, preto má aj slabší koaličný potenciál, vy manévrujete,  zatiaľ máte  príliš pružnú chrbticu… A ak nie so Smerom, chcete, aby sme sa stali národom otrokov?  V koalícii s progresívcami by nebola ani jedna strana, ktorá by presadzovala domáce národné záujmy. Hrozí nám cenzúra, tajné služby budú mať možnosť vypínať médiá aj bežné internetové stránky a účty.  Bezpečnostné zložky  budú vo svojich rukách sústreďovať moc  a budú  sa pokúšať umlčať nepohodlných. Kto sa nepodvolí režimu, bude mať smolu. To chce Hlas? Už teraz sú podozriví  tí, čo žiadajú  mier a  rokovania, nie tí, ktorí volajú po zbrojení  a konflikte. Lebo všetko tu ide proti zdravému rozumu a morálke.

Politici  Hlasu a Smeru, veľa ľudí vám verí , nesklamte ich!

Eurovoľby a čo ďalej

30.05.2024

Včera som navštívila Národný ústav pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie vo Vyšných Hágoch. Za tie roky, čo som tam nebola, sa takmer nič nezmenilo. Iste, vývoj v medicíne išiel dopredu, pár lekárov odišlo ,iní zase prišli. Ale tú obetavosť personálu a vysoké pracovné nasadenie tam stále cítiť. Hoci nie som klasická veriaca, išla som si pozrieť aj [...]

O absurditách doma a vo svete a o tom, či na Slovensku zomrie satira

24.05.2024

Absurdná , no hlavne nebezpečná doba si vyberá stále a stále nové dane. Jediným aspoň trocha účinným liekom a prostriedkom by mohol byť smiech. Lenže , smiech je silná zbraň , práve preto sa ho mocní tohto sveta boja a bojujú proti nemu , a navyše, sú udalosti, z ktorých sa smiať ozaj nemožno. Možno sa len smutne usmievať. Alebo ani [...]

Ako to funguje na Facebooku alebo Bude Facebook spolupracovať v prípade strelca Juraja C?

23.05.2024

Opäť sa budem inšpirovať istým článkom, no pokojne som blog mohla spracovať aj bez tejto inšpirácie, lebo s Facebookom mám vlastné skúsenosti a čosi o praktikách aktivistov viem. Takže – históriu Juraja C. na Facebooku vymazal sám Facebook, konkrétne správca siete – Meta . Podnet na vymazanie však zrejme prišiel od nejakého [...]

thumbnail PHOTO-2024-05-30-09-18-17, pr, nepouzivat

Máme v tom jasno: za mier, za Roberta Fica

31.05.2024 00:00

Päť hlavných kandidátov strany Smer-SSD sa v závere kampane na voľby do EP 2024 odhodlalo k nezvyčajnému kroku, natočilo spoločné video, ktoré adresujú všetkým ľuďom na Slovensku.

trump

Trump je vinný z podplácania a falšovania záznamov, uväznenie mu v kampani nezabráni

30.05.2024 23:13, aktualizované: 31.05.2024 00:00

Trump čelil obvineniam zo sfalšovania podnikateľských záznamov, ktorá súvisia s platbou pornoherečke Cliffordovej tesne pred voľbami 2016.

Benny Ganc

Strana Bennyho Ganca žiada v Izraeli predčasné voľby

30.05.2024 22:18

Riadne voľby v Izraeli sa majú konať až v poslednom štvrťroku 2026.

nehoda, D1, hasiči

Pohreb hasičov, ktorí zahynuli na D1, bude budúci týždeň. Vláda schválila pozostalým po 50-tisíc eur

30.05.2024 17:20

Vyšetrovateľ v prípade obvinil 40-ročného vodiča kamióna.

luna5

Len ďalšia Blog - Pravda stránka Kto dáva mojim perám úsmev, dáva môjmu srdcu život.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 331
Celková čítanosť: 1431720x
Priemerná čítanosť článkov: 4325x

Autor blogu

Kategórie