Založ si blog

Čo majú spoločné blondína a generál? Pozor, bratia Česi!

Ona je prezidentkou  Slovenskej republiky, on by sa chcel stať prezidentom tej  českej. Generál Petr Pavel  . Obaja sú globalisti  a naši „veľkí bratia“ spoza oceánu sa rozhodli, že by boli tou najlepšou voľbou.  Investícia do Zuzany vyšla, poslušne  prečíta všetko, čo jej napíšu. Teraz už len ten Petr Pavel … Američania urobia všetko preto, aby generál uspel vo voľbách , nepotrebujú  ďalšiu problémovú krajinu v Európe.

Vzhľadom na „popularitu“ Babiša, ktorý takisto kandiduje, má generál náskok. A médiá určite vďačne podporia svojho človeka.  

Petr Pavel  je karierista , najprv bol  angažovaným komunistom, neskôr angažovaným   náčelníkom Generálneho štábu Armády ČR,  predsedom vojenského výboru NATO .Aj tu vidíme paralelu s našou Zuzanou. Kým problémy slovenského ľudu ju  občas rozosmutnia, a urobí aspoň bu bu bu smerom voči vláde, keď vidí Ukrajincov, razom sa z nej stáva bojovná  levica . Američania majú ,zdá sa, zmysel pre humor. U nich za veľkou mlákou dosadili isté kruhy na trón  deduška, ktorý sa rozpráva s mŕtvymi a poblúdi  v Bielom dome, na Slovensku je to  blondína, ktorá asi mala byť radšej modelkou . Do tímu pribrali  herca, ktorý fascinuje svojimi prejavmi  , no a už chýba iba niekto , kto zavelí , a to bude generál- narcis  , ktorý je známy tým ako nenávidí Rusko  a aký je servilný voči Bruselu a Washingtonu.

Bratia Česi, používajte rozum! My sme ho už raz stratili, tak vás varujeme.  

Dankovi ide o krk. Fico vie, čo robí

16.04.2024

V minulom blogu som kritizovala kroky R. Fica, ktorý povedal, že by bolo dobré, aby bol A. Danko predsedom Národnej rady. Samozrejme, Danko s jeho „kádrovým posudkom“ by ani nemal patriť do vrcholovej politiky. Dnes som však čítala dobrý komentár, ktorý síce môj postoj voči Dankovi a jeho plánom nezmenil, ale ukázal v plnej nahote , že Fico si dobre uvedomuje [...]

Názory niektorých rakúskych Slovákov -nemohli progresívci dostať aspoň Korčoka?

15.04.2024

Víkend bol pre mňa relaxačný, pretože som ho strávila s partiou mladých Slovákov žijúcich v Rakúsku. Niektorí z nich tu ešte nejakú dobu pobudnú, lebo riešia svoje rodinné problémy. Časť z nich sa ubytovala u mojej kamarátky , s ktorou sú aj v príbuzenskom vzťahu. Vďaka nim som mala možnosť spoznať názory [...]

Dezoláti a ich inkvizítori

09.04.2024

Každá doba má svojich dezolátov a prirodzene aj svojich inkvizítorov, ktorí po dezolátoch tvrdo idú. Inkvizítori dnešnej doby sa nazývajú progresívci. S progresom toho ale veľa spoločného nemajú. Alebo ak, tak pár zrniečok “múdrosti“. Dnes som si na túto tému prečítala výborný komentár Daga Daniša a pre tých, ktorí nemajú možnosť [...]

Nemecko Rusko špionáž

Prokurátori v Nemecku obvinili bývalého zamestnanca tajnej služby zo špionáže pre Rusko

17.04.2024 23:09

Carsten Linke poprel obvinenia a povedal, že sa snažil naverbovať taktiež obvineného Arthura Ellera ako potencionálny zdroj.

beňa

V Kongu zadržali bývalého námestníka riaditeľa SIS Borisa Beňu

17.04.2024 21:24, aktualizované: 21:54

Slovenská polícia to neeviduje. Beňa bol odsúdený v roku 2021 na trojročný trest s podmienečným odkladom na päť rokov za korupciu a vynášanie informácií.

Andrej Plenkovič

V chorvátskych voľbách zvíťazila strana premiéra Plenkoviča, naznačil exit poll

17.04.2024 19:57

Stredo-pravicová Chorvátska demokratická únia by mohla v 151-člennom parlamente podľa prieskumu obsadiť 58 mandátov.

brusel, polícia, krajná pravica, pravica, konzervatívci

Medzinárodný škandál v Bruseli a veľké víťazstvo euroskeptikov. Konferencia nacionalistov napokon pokračuje

17.04.2024 18:25

Konferencia nacionalistického a euroskeptického tábora sa koná len niekoľko týždňov pred júnovými voľbami do Európskeho parlamentu.

luna5

Len ďalšia Blog - Pravda stránka Kto dáva mojim perám úsmev, dáva môjmu srdcu život.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 306
Celková čítanosť: 1369012x
Priemerná čítanosť článkov: 4474x

Autor blogu

Kategórie