Založ si blog

Mediálne zvratky?

Dnes som blog nechcela písať, ale nedá mi…Teraz len tak krátko , je to vlastne skôr  taká otázka pre čítajúcich, čo si o tom myslia. Pravda,  ak budú mať chuť a odvahu sa vyjadriť. Ide o dnešný článok z Pravdy s názvom Odpoveď  na vianočnú esemesku  bývalej priateľke z Ruska.  

Teda, riadne ma to znechutilo , takýto prvoplánový zlátaný príbeh , ktorý akože útočí na city ľudí. Len tak pokračujte, možno pár nemysliacich ovplyvníte. Ale inak robíte Ukrajine skôr medvediu službu . Alebo si pani autorka potrebuje zarobiť? No, v tomto prípade sa mohla viac snažiť. 

Skopírujem však jeden z komentárov, ktorý sa mi páči a hovorí za všetko:


Chcem sa spytat, co nuti niekoho pisat taketo medialne zvratky? Je to honorar, kariera, sluzobna povinnost u Jara Nada , absolutna strata kritickeho myslenia alebo len alkohol, ktory este po Vianociach ostal niekde zabudnuty? Snazite sa cele mesiacepredostierat narodu, ze stat, ktory 20 rokov okradal vlastnych obcanov, ktory korupciou obsadil najvyssiu priecku v Europe, kde HIV je rozsirene ako nadcha a kde slovo politik=mafia , kde sa posledne roky predavala uz aj ciernozem ako komodita do Holandska je moralnym vzorom pre Slovensko? Hra sa pomaly blizi k zaveru, pretoze geopolitika jednoducho nepusti a vsetci dobre vieme, ze RF nemoze si dovolit stratit UA a pouzije akekovek prostriedky. Vypisovanim nezmyslov ako je aj tento clanok legalizujete dodavky zbrani a tym aj utrpenie samotnych Urajincov. Polozme si otazku nevyhovovalo a nesluzilo vyprovokovanie RF na to aby UA mafia a oligarchovia zhasli za sebou to pomyselne svetlo po tom 25rocnom šabese co tam mali???

Starý vypočítavý lišiak Kaliňák v Amerike

02.03.2024

Minister obrany USA má šťastie na usmievavých ľudí. Hlavne na spoločných fotografiách . Existuje síce aj fotka, na ktorej nevidno úsmev. To je tá s Volodymyrom Zelenským, ktorý sa krčí pred vysokánskym Lloydom . Tá fotka pripomína časy amerického otrokárstva, ale v obrátenom pomere. Úslužný beloch a nad nim hrozivo sa týčiaca čierna tvár. Ale to je skôr [...]

Vysvetlenie pre čitateľov mojich blogov, prečo už píšem inak

01.03.2024

V jednom z mojich posledných blogov ma milo prekvapil istý človek, ktorý napísal, že rád číta moje blogy , ale zároveň položil otázku, čo sa to stalo , prečo už píšem inak. Prečo som zmenila kurz. A práve kvôli takým ľuďom ako on som sa to teraz rozhodla vysvetliť. Uvedomujem si však, že vzhľadom na to, že sa pohybujeme vo virtuálnom svete a človeka [...]

Zuzana Hanzel Kovačičová- verejný nepriateľ číslo jeden?

29.02.2024

Nie, nepatrí medzi moje obľúbené redaktorky, je slniečkárka, no preto nebudem mlčať. Zuzana pracuje ako redaktorka pre Smečko. S jej názormi nemusíme súhlasiť, no ja sa pýtam, kam sme to ako spoločnosť došli ? Akonáhle má niekto iný politický názor, hejtujeme ho a v prípade ženy je to niekedy oveľa horšie. Zuzana sa rozhovorila [...]

hokej slovensko MS 2023

Prieskum SANEP: Majú ísť hokejisti z KHL na majstrovstvá sveta v Česku?

02.03.2024 17:00

Agentúra SANEP sa spýtala ľudí, či by súhlasili s účasťou slovenských hokejistov z KHL na MS v Česku a či by sa tam mali objaviť aj ruskí a bieloruskí hráči.

súd, exekútor, paragraf

Ústavný právnik Ľaľík: Ústavný súd porušil princíp ústavnej spolupráce

02.03.2024 16:15

Ústavný súd opakovane porušil princíp vzájomného rešpektovania sa a spolupráce orgánov verejnej moci, píše profesor Tomáš Ľalík z Právnickej fakulty UK v Bratislave.

huliak, hojsík

Huliak kritizoval sudcov Ústavného súdu. Hojsík je z jeho výrokov zhrozený

02.03.2024 14:48

Prezidentka Čaputová podľa poslanca Huliaka súhlasí s novelou Trestného zákona, a preto ju podpísala.

Andrej Danko, semafor

Kontrola v súvislosti s nehodou Andreja Danka preukázala určité pochybenia, potvrdil rezort vnútra

02.03.2024 14:23

Podľa medializovaných informácií malo dôjsť k potrestaniu radových policajtov.

luna5

Len ďalšia Blog - Pravda stránka Kto dáva mojim perám úsmev, dáva môjmu srdcu život.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 281
Celková čítanosť: 1303027x
Priemerná čítanosť článkov: 4637x

Autor blogu

Kategórie