Založ si blog

Ľudstvo sa posúva stále viac „dopredu“. Onedlho možno už Sulíka ani Matoviča riešiť nebudeme.

Spolu s rozvojom techniky, informačných technológií  , zbraní hromadného ničenia či  nových zaručene úspešne vyskúšaných liekov sa doba vyvíja aj v iných smeroch.    Kým na  Slovensku  riešime momentálne  tak nezaujímavé  problémy,  ako že vrcholoví politici či dokonca predsedovia strán sa navzájom urážajú a nazývajú  svojich kolegov  Tepšami, zrúdami, cholerou či rakovinou,  zvyšok sveta  žije oveľa radostnejšími udalosťami. Napríklad v Amerike  19 ročná Brian Nguyenová , prvý biologický muž,  sa stala prvou transrodovou víťazkou súťaže krásy Miss Greater Derry, získala titul Miss America. No nie je to úžasné, priatelia?

Pravda, ani v tak demokratickej krajine ako  sú Spojené štáty , sa to nezaobišlo  bez zmätkov a rozporuplných názorov. Ale nejako začať treba. Napríklad americký súd  oznámil, že spoločnosť Miss Spojených štátov amerických LLC nemôže byť nútená zahrnúť do súťaže transrodové ženy, pretože by to bránilo organizácii vyjadrovať “ideálnu víziu amerického ženstva”. Feministky (Sophie Walkerová)  argumentovali takto: „Ženy: musíte byť štíhle, mať dobré prsia, pekné nohy, krásnu tvár a príjemnú osobnosť. Za splnenie podmienok vám môžeme dokonca poskytnúť štipendium. Pokiaľ nie ste Brian. Potom môžete byť akoukoľvek ženou, akou chcete“.

Nezúfajme, aj u nás možno onedlho budeme žiť podobnými zaujímavými udalosťami. Len sa musí  po voľbách dostať k moci  tá správna strana.

P.S: A potom už ozaj  nebudeme  riešiť žiadnych  Sulíkov či Matovičov. Budeme sa zaujímať o dôstojnejšie veci , napríklad , že každý človek má krásu. A kto to teda povedal, že sa raz stretneme všetci v jednej posteli?  Teraz fakt neviem, ale múdry vizionár to bol.

Vraj Rusky nabádali svojich mužov, aby znásilňovali ukrajinské ženy a dievčatá

29.11.2022

Nemám slov. Denník pravda dnes uverejnil tento humus:https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/648741-rusky-nabadali-svojich-muzov-znasilnovat-ukrajinske-zeny-a-dievcata-uviedla-zelenska/ Tá Zelenská, ktorá si vymýšľa, že jej národ znesie všetko , len mu nesmú zobrať slobodu, ale pritom ona a jej muž nežijú život obyčajných Ukrajincov. Už sme tu mali kauzu hromadné znásilňovanie [...]

Hlavné udalosti dnešného dňa: Matovičov pokazený žalúdok a Čaputová ako sociálna pracovníčka.

26.11.2022

Zuzana Čaputová sa snaží bodovať. Možno si naozaj myslí, že takto je to správne a takýmito aktivitami si nájde naspäť cestu k svojmu ľudu. Už sme ju videli oblečenú v kroji , na túre a teraz na svojom fb statuse píše: „Sociálna výdajňa mestskej časti Petržalka už viac ako 10 rokov pomáha zmierňovať dopady prepadu týmto rodinám a seniorom bezplatnými [...]

Ukrajina v tme

25.11.2022

Hrdinské reči Zelenskej , ako Ukrajina vydrží všetko a že sloboda je najvzácnejšia, sú síce pekné, ale Zelenskí a ich blízki si určite aj teraz nežijú najhoršie na rozdiel od obyčajných Ukrajincov. Takže ich reči sú len peknými frázami a s morálkou veľa spoločného nemajú. Momentálna situácia na Ukrajine totiž miestami pripomína divoký Západ. [...]

Veronika Remišová, Marián Viskupič

Remišová obvinila SaS. Snažia sa zlomiť poslancov, aby hlasovali za pád vlády: Podľa Viskupiča opäť klame

04.12.2022 15:15

Ani vlastná mať im nerozumie. Čo vlastne chcú? Pýta sa šéfka Za ľudí Veronika Remišová.

Michal Šipoš

Šipoš pripustil diskusiu o zmenách v rozpočte

04.12.2022 14:30

Šimečka a Tomáš majú okrem chýbajúcich výdavkových limitov výhrady aj k rozsahu všeobecnej pokladničnej správy.

maroš žilinka

Žilinka má podstatne vyššiu dôveru ako Lipšic a Hamran

04.12.2022 13:53

Generálny prokurátor Maroš Žilinka je podľa prieskumu Focusu pre televíziu Markíza dôveryhodnejší ako špeciálny prokurátor či policajný prezident.

Kamenický Gyimesi Viskupič

Pre Gyimesiho je odvolávanie vlády absurdné, Kamenický sa pýta na plán B

04.12.2022 13:10

Poslanec Marián Viskupič z SaS, ktorá odvolávanie iniciovala, na dôvodoch trvá.

luna5

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 53
Celková čítanosť: 191908x
Priemerná čítanosť článkov: 3621x

Autor blogu

Kategórie