Založ si blog

Preč s Káčerom !

Minister Káčer , karierista , diplomat v úvodzovkách,  absolvent  chemickotechnologickej fakulty,  sa strápňuje  stále viac a viac. Čo je horšie, strápňuje našu krajinu.  Napokon, Maďari mu po jeho vulgárnych odkazoch na ich adresu  odporúčali vyšetrenie u psychiatra.  Najnovšie sa blysol urážkami na adresu Slovákov. Na adresu tých, ktorí ho dobre platia.  Nepáči sa mu, že 40 000  našich  mužov odmieta  bojovať so zbraňou v ruke. Káčer povedal: „Viete, Ukrajinci nechodia na úrady. A nenosia papiere, že odmietajú bojovať za svoju krajinu. Prosto sú to ľudia, ktorí sa postavili za svoju vlasť. Postavili sa za jej zástavu. Postavili sa za jej suverenitu. A bojujú. Bojujú s hrdinstvom. Bojujú s nasadením“.

K jeho tvrdeniam- Na Slovensku nežije len 40 000 mužov, žije ich  oveľa viac. Takisto  si treba uvedomiť že Ukrajinci bojujú za svoju vlasť , my zatiaľ  priamo ohrození nie sme. Ak by nás niekto napadol , situácia by sa pravdepodobne zmenila.  Slováci vedia bojovať, ale určite nie za cudzie záujmy. No a nakoniec- od začiatku vojny  Ukrajinu opustili milióny ľudí. Mnohí nechcú bojovať , sympatizujú s Rusmi , vyhýbajú sa vojne a falšujú doklady. Asi vedia, prečo.

Káčer je vizitkou tejto vlády a aj prezidentky republiky, ktorá však, vďaka jeho proamerickosti, mu ako správnemu parťákovi  drží chrbát. Tento bezcharakterný človek je dôkazom, aký odpad nám  na  Slovensku vládne.

Hlas- strana slizkých hadov, matematikov?

19.03.2023

V tomto blogu budem o niečo osobnejšia. Skorumpovaný Smer mnohým z nás už liezol krkom . V úradoch dlhoročne zabetónované osoby, nepružnosť, byrokracia. Áno, aj rozkrádanie. Možno aj istý druh mafie. Potom prišli voľby, a poviem pravdu, už ani nepamätám, koho a či som vôbec volila. V tej dobe mi totiž bolo sympatické ešte aj Progresívne [...]

Za eutanáziu Ukrajiny nemôže len Putin.

18.03.2023

Ukrajina je pred eutanáziou. Jej vývoj nesmeruje k ničomu dobrému a všetkým realistom je jasné, že stratí niektoré svoje územia. Žiaľ, stratí ešte aj mnoho ľudí. Obyčajní Ukrajinci najviac doplácajú na tých, čo z diaľky radia a riadia Ukrajinu. Po roku 1991 až do vojny Ukrajinu ovládali oligarchovia [...]

Idú aj cez mŕtvoly! Kedy začnú mlieť Božie mlyny ?

17.03.2023

A títo sú pre našu vládu a Čaputovú vzorom! 16. marca 1968 americkí vojaci vyvraždili a vypálili celú vietnamskú dedinu My Lai, zabili 504 ľudí, z toho 182 žien a 173 detí. Rota dostala od svojho veliteľa rozkaz: „Keď je to dom, zapáľte ho. Keď je to studňa, otrávte ju. Keď to žije, zabite to!“ Tých, ktorí sa pokúšali ukryť [...]

covid, nemocnica, koronavírus

Osoby s COVID-19 od pondelka nemusia zostávať v povinnej päťdňovej izolácii

20.03.2023 08:29

Pacienti by sa však mali, tak ako pri iných akútnych respiračných ochoreniach, riadiť pokynmi lekára a liečiť sa doma.

Francúzsko štrajky

Macron chce, aby dôchodková reforma dokončila svoju demokratickú cestu

20.03.2023 07:26

Dôchodková reforma, ktorá má zvýšiť vek odchodu do dôchodku zo 62 na 64 rokov, vyvolala v krajine niekoľko vĺn masových protestov.

Putin

Putin: Rusko je otvorené politickému a diplomatickému riešeniu ukrajinskej krízy

20.03.2023 07:10

Poznamenáva tiež, že budúcnosť mierového procesu závisí od vôle začať "zmysluplnú diskusiu s ohľadom na súčasnú geopolitickú realitu".

Banka lásky, izba Maríny, Banská Štiavnica

Marínin dom zničil oheň, jej obrazu sa zázračne nedotkol. Obnova Štiavnice môže trvať roky

20.03.2023 06:00, aktualizované: 08:35

Skaza, ktorú v Banskej Štiavnici narobil oheň, vháňa slzy do očí. Najviac utrpela Banka lásky, kde požiar vznikol. Obraz Sládkovičovej múzy, ktorá tam žila, však nezhorel.

luna5

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 101
Celková čítanosť: 403165x
Priemerná čítanosť článkov: 3992x

Autor blogu

Kategórie