Založ si blog

V Bruseli sa diskutuje o dobytí a rozdelení Ruska. Je Slovanov priveľa?

Tí slovenskí europoslanci, ktorí slúžia  skutočne národným záujmom a nie záujmom cudzích mocností  upozorňujú , že v Bruseli  sa otvorene a oficiálne diskutuje o plánoch  na dobytie  a rozdelenie Ruska . Historickí analfabeti tvrdia, že ruský národ vraj neexistuje  a ruské nerastné  bohatstvo má patriť  celému svetu .Preto treba Rusko sankciami vyhladovať , potom zvnútra cez mimovládky, médiá  a opozíciu destabilizovať  a následne ovládnuť alebo rozbiť na malé štátiky.

Títo analfabeti , ktorí nepoznajú históriu  alebo ju nechcú poznať si myslia, že Rusko možno len tak ľahko poraziť. Nezodpovední politici sa pozerajú z diaľky, ako denne zomierajú ľudia. Pravdepodobne by inak vraveli, keby na fronte bojovali ich blízki. Prvá línia je však určená pre tých druhých. Počas  druhej svetovej vojny zahynulo  okolo 20 miliónov Slovanov, teraz vraždenie Slovanov pokračuje.  Počas druhej svetovej vojny umierali kvôli šialeným plánom  Nemcov, teraz umierajú kvôli  záujmom predovšetkým Američanov a Britov.  

To nie my, to  naše vlády chcú vojnu. Konajú proti záujmom svojich občanov. Slovo svetová revolúcia je silné, ale možno práve tá by bola potrebná , aby do zabudnutia  poslala predovšetkým vojnových štváčov. Nikto  nie je ostrovom samým pre seba. Každý, kto vojnu podporuje  a predlžuje konflikt  akýmkoľvek spôsobom, je spoluzodpovedný za vraždenie.

Hlas- strana slizkých hadov, matematikov?

19.03.2023

V tomto blogu budem o niečo osobnejšia. Skorumpovaný Smer mnohým z nás už liezol krkom . V úradoch dlhoročne zabetónované osoby, nepružnosť, byrokracia. Áno, aj rozkrádanie. Možno aj istý druh mafie. Potom prišli voľby, a poviem pravdu, už ani nepamätám, koho a či som vôbec volila. V tej dobe mi totiž bolo sympatické ešte aj Progresívne [...]

Za eutanáziu Ukrajiny nemôže len Putin.

18.03.2023

Ukrajina je pred eutanáziou. Jej vývoj nesmeruje k ničomu dobrému a všetkým realistom je jasné, že stratí niektoré svoje územia. Žiaľ, stratí ešte aj mnoho ľudí. Obyčajní Ukrajinci najviac doplácajú na tých, čo z diaľky radia a riadia Ukrajinu. Po roku 1991 až do vojny Ukrajinu ovládali oligarchovia [...]

Idú aj cez mŕtvoly! Kedy začnú mlieť Božie mlyny ?

17.03.2023

A títo sú pre našu vládu a Čaputovú vzorom! 16. marca 1968 americkí vojaci vyvraždili a vypálili celú vietnamskú dedinu My Lai, zabili 504 ľudí, z toho 182 žien a 173 detí. Rota dostala od svojho veliteľa rozkaz: „Keď je to dom, zapáľte ho. Keď je to studňa, otrávte ju. Keď to žije, zabite to!“ Tých, ktorí sa pokúšali ukryť [...]

covid, nemocnica, koronavírus

Osoby s COVID-19 od pondelka nemusia zostávať v povinnej päťdňovej izolácii

20.03.2023 08:29

Pacienti by sa však mali, tak ako pri iných akútnych respiračných ochoreniach, riadiť pokynmi lekára a liečiť sa doma.

Francúzsko štrajky

Macron chce, aby dôchodková reforma dokončila svoju demokratickú cestu

20.03.2023 07:26

Dôchodková reforma, ktorá má zvýšiť vek odchodu do dôchodku zo 62 na 64 rokov, vyvolala v krajine niekoľko vĺn masových protestov.

Putin

Putin: Rusko je otvorené politickému a diplomatickému riešeniu ukrajinskej krízy

20.03.2023 07:10

Poznamenáva tiež, že budúcnosť mierového procesu závisí od vôle začať "zmysluplnú diskusiu s ohľadom na súčasnú geopolitickú realitu".

Banka lásky, izba Maríny, Banská Štiavnica

Marínin dom zničil oheň, jej obrazu sa zázračne nedotkol. Obnova Štiavnice môže trvať roky

20.03.2023 06:00, aktualizované: 08:35

Skaza, ktorú v Banskej Štiavnici narobil oheň, vháňa slzy do očí. Najviac utrpela Banka lásky, kde požiar vznikol. Obraz Sládkovičovej múzy, ktorá tam žila, však nezhorel.

luna5

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 101
Celková čítanosť: 403137x
Priemerná čítanosť článkov: 3991x

Autor blogu

Kategórie