Založ si blog

Vraj nám lekári teraz úmyselne zatajujú zo strachu nežiaduce účinky po očkovaní

Na úvod musím napísať, že som trikrát  očkovaná a nepatrím k žiadnym antivaxerom. Pred pár rokmi som mávala často problémy s dýchacími  cestami a vtedy ma lekárka nahovorila na očkovanie proti pneumokokom. Skutočne pomohlo  a odvtedy sa počas chrípkového obdobia liečim už len sama osvedčenými  prírodnými prostriedkami. Preto som s nadšením privítala možnosť zaočkovať sa proti covidu. Určite sa mi mnohé veci  nepáčili, trebárs povinné celoplošné testovanie a iné obmedzenia proti zdravému rozumu. Moji známi sa  delili do dvoch skupín, jedni boli za , druhí proti.  Medzi priateľmi mám dve lekárky,  obe sú vynikajúce  odborníčky , aj ako ľudí si ich vážim. Jedna sa dala očkovať a  odporúčala to aj svojej rodine, druhú bola zásadne proti. Naša vláda  a im podriadené médiá  v tom čase robili zlú politiku tým, že  neumožňovali odbornú debatu  o tomto probléme. Strach má veľké oči  a neprekonáte ho, ak  problém zakrývate.  Naopak, otvárate priestor pre fantáziu a tá dokáže urobiť divy.  .

V mojom okolí nastali situácie , ktoré ma zneistili. Napríklad známa , veľká propagátorka očkovania,  mala  po prvom očkovaní tak závažné účinky , že už na druhé ani nešla. Ďalší očkovaní dostali covid  a priebeh ochorenia bol oveľa ťažší , ako mali neočkovaní. Rodina žijúca v zahraničí. Po treťom očkovaní  pani ochorela o pár mesiacov na  covid , ktorého následkom je  astma. Už požiadala o predčasný  dôchodok. A ďalší a ďalší. Áno, covid  je nevyspytateľný  a zdá sa, že si nevyberá, kto je očkovaný a kto nie. Teraz sa dozvedáme o kšeftoch pani Ursuly , takže niekto mal velikánsky záujem pustiť kvôli zisku do obehu čosi neoverené a mal by za to  niesť zodpovednosť.

Včera ma šokovala známa príbehom o smrti mladej ženy z ich obce  na rakovinu, ktorú jej lekár dáva do priameho súvisu s vakcínou. Tá mohla byť spúšťačom ochorenia. Ide pritom o lekára, ktorý bol predtým veľkým zástancom očkovania. Tak neviem… Musíme len dúfať, že pokusy , ktoré na nás predviedli, prežijeme v zdraví. A tým,  čo čítajú  môj blog, ozaj vrelo odporúčam to očkovanie proti pneumokokom. Súčasne musím povedať, že mi je veľmi ľúto všetkých obetí covidu, pocit keď sa dusíte , je skutočne hrozný. Až vtedy si človek uvedomí ,že mnohí za šťastie považujú aj to, keď môžu dýchať.

Vraj Rusky nabádali svojich mužov, aby znásilňovali ukrajinské ženy a dievčatá

29.11.2022

Nemám slov. Denník pravda dnes uverejnil tento humus:https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/648741-rusky-nabadali-svojich-muzov-znasilnovat-ukrajinske-zeny-a-dievcata-uviedla-zelenska/ Tá Zelenská, ktorá si vymýšľa, že jej národ znesie všetko , len mu nesmú zobrať slobodu, ale pritom ona a jej muž nežijú život obyčajných Ukrajincov. Už sme tu mali kauzu hromadné znásilňovanie [...]

Hlavné udalosti dnešného dňa: Matovičov pokazený žalúdok a Čaputová ako sociálna pracovníčka.

26.11.2022

Zuzana Čaputová sa snaží bodovať. Možno si naozaj myslí, že takto je to správne a takýmito aktivitami si nájde naspäť cestu k svojmu ľudu. Už sme ju videli oblečenú v kroji , na túre a teraz na svojom fb statuse píše: „Sociálna výdajňa mestskej časti Petržalka už viac ako 10 rokov pomáha zmierňovať dopady prepadu týmto rodinám a seniorom bezplatnými [...]

Ukrajina v tme

25.11.2022

Hrdinské reči Zelenskej , ako Ukrajina vydrží všetko a že sloboda je najvzácnejšia, sú síce pekné, ale Zelenskí a ich blízki si určite aj teraz nežijú najhoršie na rozdiel od obyčajných Ukrajincov. Takže ich reči sú len peknými frázami a s morálkou veľa spoločného nemajú. Momentálna situácia na Ukrajine totiž miestami pripomína divoký Západ. [...]

Ukrajina / Vojak / Zbraň / Puška / Samopal /

Syna otráveného agenta Litvinenka chceli naverbovať do armády

04.12.2022 15:38

Bývalého ruského agenta a prebehlíka na stranu Západu zavraždili v roku 2006 v Londýne rádioaktívnym prvkom polónium 210.

Veronika Remišová, Marián Viskupič

Remišová obvinila SaS. Snažia sa zlomiť poslancov, aby hlasovali za pád vlády: Podľa Viskupiča opäť klame

04.12.2022 15:15

Ani vlastná mať im nerozumie. Čo vlastne chcú? Pýta sa šéfka Za ľudí Veronika Remišová.

Michal Šipoš

Šipoš pripustil diskusiu o zmenách v rozpočte

04.12.2022 14:30

Šimečka a Tomáš majú okrem chýbajúcich výdavkových limitov výhrady aj k rozsahu všeobecnej pokladničnej správy.

maroš žilinka

Žilinka má podstatne vyššiu dôveru ako Lipšic a Hamran

04.12.2022 13:53

Generálny prokurátor Maroš Žilinka je podľa prieskumu Focusu pre televíziu Markíza dôveryhodnejší ako špeciálny prokurátor či policajný prezident.

luna5

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 53
Celková čítanosť: 191910x
Priemerná čítanosť článkov: 3621x

Autor blogu

Kategórie