Založ si blog

Je čas opustiť NATO…

Pár vetami , krátko o maximálne dôležitej téme. Zločinecká organizácia NATO nás chce zatiahnuť do vojny. Viktor Orbán sa vyjadril v rannom vysielaní rozhlasovej stanice Kossuth, že  NATO plánuje zriadiť na území svojich krajín tri veľké vojenské základne, z ktorých bude dodávať zbrane Ukrajine. Ak budú základne zriadené na Slovensku, v Poľsku a Rumunsku, “stanú sa vojenskými cieľmi”. Ako dobre, že nám už nevládnu zapredanci a  vojnoví štváči typu Naďa.  Teraz je čas, aby slovenská vláda zasiahla . A ak je to potrebné , treba vypovedať  nebezpečnú zmluvu s USA. V najhoršom alebo skôr v  najlepšom prípade vystúpiť z NATO . Nesmieme dopustiť  vtiahnutie Slovenska do konfliktu a byť cieľom pre odvetné ruské raketové útoky.

Čo navrhuje Putin?

Chce úplne ukončiť konflikt nie ho zmraziť. Podľa Putina Rusko považuje neutrálny štatút Ukrajiny bez jadrových zbraní za nevyhnutnú podmienku. Všetky západné sankcie voči Ruskej federácii vraj musia byť zrušené.

Ukrajinské jednotky sa podľa šéfa Kremľa musia stiahnuť z celého územia takzvanej Doneckej a Luhanskej ľudovej republiky, Záporožskej a Chersonskej oblasti.

„Len čo Kyjev vyhlási, že je na takéto rozhodnutie pripravený a začne reálne sťahovanie vojsk z týchto regiónov a oficiálne oznámi aj upustenie od plánov na vstup do NATO – z našej strany okamžite, v tej istej minúte, bude nasledovať príkaz na prímerie a začatie rokovaní,“ povedal.

„Samozrejme, práva, slobody a záujmy rusky hovoriacich občanov na Ukrajine musia byť plne zabezpečené.“

Premiérov prejav na Devíne.Prečo Smer progresívci nedokážu poraziť?

06.07.2024

Keď sa zjavil premiér na Devíne, viacerým jeho voličom ostalo mäkko pri srdci. Ako by aj nie, zázrakom prežil atentát a vraj bude mať doživotné následky. Každému súcitnému človeku príde ľúto, keď vidí dovtedy energického, vyšportovaného premiéra o paličke. Iste, našlo sa aj plno tých, ktorí Robertovi Ficovi venovali nenávistný pohľad , [...]

Bezkonkurenčný Viktor Orbán môže byť príkladom pre Fica i Pellegriniho

05.07.2024

Keď som počúvala reči Petra Pellegriniho v Poľsku, bolo mi trápne a opäť som si pomyslela, že Viktor Orbán je jediný politik, ktorý má guráž stále hovoriť to isté bez ohľadu na to ,či sa to niekomu páči alebo nie. To isté hovorí doma, to isté v zahraničí. Lebo má charakter. Orbán pohotovo vycestoval za Putinom, ešte [...]

Ospravedlní sa Čaputová, opozícia a médiá ?

03.07.2024

Veľké sklamanie musia prežívať všetci tí, pre ktorých otázky týkajúce sa zmien v trestnom zákone boli otázkami kľúčovými. Ešte aj moderátori hlavných správ Markízy boli nemilo prekvapení a zaskočení. Aspoň taký som z nich mala pocit. Čo potom musia cítiť politici typu Márie Kolíkovej? Robert Fico žiada ospravedlnenie za “prejavy nenávisti a [...]

Zničená Stalinova busta

Stalin prišiel o hlavu: Rus pri Moskve rozmlátil pamätník diktátora, vrhol sa aj na Lenina

21.07.2024 18:24

Zábery zachytili páchateľa "v neadekvátnom stave", ako všetkou silou udrel kladivom do pomníka, a v pozadí sú počuť výkriky a hlasný smiech.

Poľsko, pád lietadla

V Poľsku sa zrútilo malé lietadlo, po dopade vzbĺklo. Zahynul 75-ročný pilot

21.07.2024 17:26

Lietadlo sa zrútilo do poľa s repkou. Keď hasiči dorazili na miesto, lietadlo horelo.

monkova

Tragédia na Teplom Vrchu: Vo vodnej nádrži sa utopil 38-ročný muž, nepomohla ani resuscitácia

21.07.2024 16:33

Hovorkyňa Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby ATE Zuzana Hopjaková uviedla, že na pomoc vyslali aj záchranársky vrtuľník.

Peter Biroš

Zomrel bývalý politik a špičkový lekár Peter Biroš

21.07.2024 15:43

Okrem dlhoročnej medicínskej praxe sa výrazne angažoval vo verejno-spoločenskej činnosti ako funkcionár telovýchovy a športu.

luna5

Len ďalšia Blog - Pravda stránka Kto dáva mojim perám úsmev, dáva môjmu srdcu život.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 353
Celková čítanosť: 1496206x
Priemerná čítanosť článkov: 4239x

Autor blogu

Kategórie