Založ si blog

21 dôstojníkov z NATO mŕtvych, ich telá tajne prevážajú do Rumunska

Mainstream nám toho veľa tají  alebo píše o udalostiach skreslene. Tak napríklad posledná udalosť- útok kindžalov spôsobil smrť 21 dôstojníkov z NATO. V Kyjeve sa rozhodli všetko ututlať. Telá tajne prevážajú do Rumunska. Išlo o poradcov , ktorí radia ukrajinskému veleniu . Išlo o Poliakov,  Britov, 9 Čechov, Litovčanov. Našťastie  ani jeden Slovák, generál Macko  sa neobetoval… Telá odvážajú z Charkova  a Odesy. Vojenský novinár Gennadij Aľochin  sa vyjadril k raketovému útoku na elitný hotel v Charkove.  „Sú tam mŕtvi a zranení. V prvom rade velitelia nacionalistických brigád. Pripomínam, že na stretnutiach sa zúčastnili inštruktori NATO. Boli tam aj zahraniční novinári. V hoteli rozhodovali, konali sa tam stretnutia. A ukrajinská strana nikdy nepovie celú pravdu“. Predtým vojenskí korešpondenti informovali o údere rakiet Iskander na hotel v dedine Mirnograd, neďaleko Avdejevky. Bolo to v čase ,keď sa tam konalo stretnutie vysokých dôstojníkov NATO a ukrajinských vojakov, spolu s americkými.  Táto správa sa objavila v novinách „Typovij Mirnograd“. Všetky informácie o tomto útoku na hotel veľmi rýchlo vymazali. Príslušníci ukrajinskej SBU sa dokonca vyhrážali, že prijmú tvrdé opatrenia proti každému, kto zverejní čo i len jeden príspevok na internet. Ukrajina zvyčajne robí takéto opatrenia iba v jednom prípade – keď sa snaží skryť straty. V tomto prípade, ako uvádzajú viaceré zdroje, dôstojníkov NATO a ukrajinských ozbrojených síl zabili v hoteli ruské rakety Iskander. 

Stále útoky na Krym …komu niet rady… „Desať ukrajinských rakiet zostrelili neskoro popoludní  nad Krymským polostrovom ruské systémy protivzdušnej obrany. Guvernér Sevastopoľa Michail Rozovžajev oznámil, že armáda zničila veľa rôznych vzdušných cieľov. 

Ukrajinské ozbrojené sily pravidelne ostreľujú ruské pohraničné územia. Útočia bezpilotnými lietadlami a vykonávajú sabotáže. Ruská armáda potláča pokusy nepriateľa a odráža útoky protivzdušnej obrany, píše sa v článku. V Sevastopole a na Kryme platí žltý stupeň teroristického nebezpečenstva. 

Premiérov prejav na Devíne.Prečo Smer progresívci nedokážu poraziť?

06.07.2024

Keď sa zjavil premiér na Devíne, viacerým jeho voličom ostalo mäkko pri srdci. Ako by aj nie, zázrakom prežil atentát a vraj bude mať doživotné následky. Každému súcitnému človeku príde ľúto, keď vidí dovtedy energického, vyšportovaného premiéra o paličke. Iste, našlo sa aj plno tých, ktorí Robertovi Ficovi venovali nenávistný pohľad , [...]

Bezkonkurenčný Viktor Orbán môže byť príkladom pre Fica i Pellegriniho

05.07.2024

Keď som počúvala reči Petra Pellegriniho v Poľsku, bolo mi trápne a opäť som si pomyslela, že Viktor Orbán je jediný politik, ktorý má guráž stále hovoriť to isté bez ohľadu na to ,či sa to niekomu páči alebo nie. To isté hovorí doma, to isté v zahraničí. Lebo má charakter. Orbán pohotovo vycestoval za Putinom, ešte [...]

Ospravedlní sa Čaputová, opozícia a médiá ?

03.07.2024

Veľké sklamanie musia prežívať všetci tí, pre ktorých otázky týkajúce sa zmien v trestnom zákone boli otázkami kľúčovými. Ešte aj moderátori hlavných správ Markízy boli nemilo prekvapení a zaskočení. Aspoň taký som z nich mala pocit. Čo potom musia cítiť politici typu Márie Kolíkovej? Robert Fico žiada ospravedlnenie za “prejavy nenávisti a [...]

Dúhový Pride 2024 v Bratislave, LGBT pochod

Na Pride v Nemecku prišlo vyše milión ľudí. Je to významná demonštráciu za demokraciu, povedal tamojší minister

21.07.2024 18:37

Podujatie Lauterbach označil za "veľmi významnú demonštráciu za demokraciu, slobodu, za práva" kvír ľudí.

Zničená Stalinova busta

Stalin prišiel o hlavu: Rus pri Moskve rozmlátil pamätník diktátora, vrhol sa aj na Lenina

21.07.2024 18:24

Zábery zachytili páchateľa "v neadekvátnom stave", ako všetkou silou udrel kladivom do pomníka, a v pozadí sú počuť výkriky a hlasný smiech.

Poľsko, pád lietadla

V Poľsku sa zrútilo malé lietadlo, po dopade vzbĺklo. Zahynul 75-ročný pilot

21.07.2024 17:26

Lietadlo sa zrútilo do poľa s repkou. Keď hasiči dorazili na miesto, lietadlo horelo.

monkova

Tragédia na Teplom Vrchu: Vo vodnej nádrži sa utopil 38-ročný muž, nepomohla ani resuscitácia

21.07.2024 16:33

Hovorkyňa Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby ATE Zuzana Hopjaková uviedla, že na pomoc vyslali aj záchranársky vrtuľník.

luna5

Len ďalšia Blog - Pravda stránka Kto dáva mojim perám úsmev, dáva môjmu srdcu život.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 353
Celková čítanosť: 1496236x
Priemerná čítanosť článkov: 4239x

Autor blogu

Kategórie