Založ si blog

Matovič nadáva Slovákom do deb…lov. A zdá sa, že políciu nám tu doteraz riadil Jaroslav Spišiak. Ale aj o médiách a Nord Streame.

Tak kto je tu vlastne debil? Igor Matovič svoju stranu premenoval na Slovensko. Ale pritom mu neprekáža verejne urážať Slovákov. V TV správach som si včera  vypočula jeho  až neuveriteľné slová : „Na Slovensku historicky sú okresy, ktoré debilne volili pred 100 rokmi, debilne volili, pred 30 rokmi, debilne volili aj v týchto voľbách a budú debilne voliť aj za 100 rokov. Bohužiaľ, jednoducho tak ten okres je mentálne nadstavený.“  Slováci mu  v komentároch odkazujú, že debili  volili debila aj v týchto voľbách. A pýtajú sa dokedy ešte tento pacient bude chodiť po slobode. 

K Spišiakovi a Progresívnemu Slovensku: Facebookovu stránku  Hoaxy a podvody polícia za minulej vlády  využívala nielen na informácie , ale aj na prevýchovu dezolátov a konšpirátorov. To boli všetci tí, ktorí s Dávidom Púchovským administrátorom a jeho kumpánmi nesúhlasili. Admini urážali a ponižovali ľudí. Samozrejme, Púchovský sa teraz  porúčal a viete, kto mu ponúkol teplé miestečko? Poslanec PS Jaroslav Spišiak. Púchovský mu bude robiť asistenta. Je jasné, že  Púchovský bol celú dobu iba dobre ovládaným pešiakom. Jeho skutočným  šéfom bol aj „tichý spoločník“  Štefana Hamrana Jaroslav Spišiak.   

Mainstream plače

A stále viac a viac.  Zaslúžene.  Bývalý poslanec Gyimesi to dobre zhrnul na sociálnej sieti. Písal, že politici sa mainstreamu báli . A preto robili všetko preto, aby  ani náhodou nepovedali alebo  neurobili niečo, čím by mainstream naštvali, vysvetlil. “To dodávalo daným médiám fantómovú silu a pocit neuveriteľnej dôležitosti a nadradenosti. Kádrovali politikov, vulgárne propagovali jeden jediný názor (všetky ostatné boli podradné a nemali mať miesto v mediálnom priestore), nálepkovali svojich ideologických súperov a snažili sa ich všemožne znemožniť“.

A ešte – ako z ľudí robia USA a UK hlupákov

Denníky Washington Post a Der Spiegel prišli s novými zisteniami o útoku na plynovod Nord Stream. Naši americkí a britskí bratia nám  tvrdili, že si Rusi  sami zlikvidovali vlastný plynovod . Potom prišla bájka o ukrajinských  dobrovoľníkoch, ktorí si na akciu prenajali plachetnicu so špeciálnym vybavením a potrubia Nord Stream odpálili troma náložami. A keďže  mysliaci ľudia stále neboli spokojní, najnovšie vstúpil do hry  plukovník ukrajinskej armády s väzbami na tajné služby plus  vyššie postavení ukrajinskí velitelia. Samozrejme, Ukrajinci sa nechcú len tak ľahko stať obetným baránkom , dosť že už sú obetným baránkom Američanov vo vojne. Preto opakujú, že takýto náročný útok  by mohli úspešne zorganizovať – s následným zakrytím stôp – len tajné služby viacerých krajín. Bez účasti veľmocí by to nešlo. Úplne logická úvaha . Neveriť jej nemôže len ten, čo nechce.

PS: vážne témy v blogu môžete vyvážiť aj vtipnými príspevkami , prípadne aj vložením linku piesne  z you tubu, ktoré  nás v tento sviatočný deň potešia a zahrejú dušu.:)))

Premiérov prejav na Devíne.Prečo Smer progresívci nedokážu poraziť?

06.07.2024

Keď sa zjavil premiér na Devíne, viacerým jeho voličom ostalo mäkko pri srdci. Ako by aj nie, zázrakom prežil atentát a vraj bude mať doživotné následky. Každému súcitnému človeku príde ľúto, keď vidí dovtedy energického, vyšportovaného premiéra o paličke. Iste, našlo sa aj plno tých, ktorí Robertovi Ficovi venovali nenávistný pohľad , [...]

Bezkonkurenčný Viktor Orbán môže byť príkladom pre Fica i Pellegriniho

05.07.2024

Keď som počúvala reči Petra Pellegriniho v Poľsku, bolo mi trápne a opäť som si pomyslela, že Viktor Orbán je jediný politik, ktorý má guráž stále hovoriť to isté bez ohľadu na to ,či sa to niekomu páči alebo nie. To isté hovorí doma, to isté v zahraničí. Lebo má charakter. Orbán pohotovo vycestoval za Putinom, ešte [...]

Ospravedlní sa Čaputová, opozícia a médiá ?

03.07.2024

Veľké sklamanie musia prežívať všetci tí, pre ktorých otázky týkajúce sa zmien v trestnom zákone boli otázkami kľúčovými. Ešte aj moderátori hlavných správ Markízy boli nemilo prekvapení a zaskočení. Aspoň taký som z nich mala pocit. Čo potom musia cítiť politici typu Márie Kolíkovej? Robert Fico žiada ospravedlnenie za “prejavy nenávisti a [...]

Dúhový Pride 2024 v Bratislave, LGBT pochod

Na Pride v Nemecku prišlo vyše milión ľudí. Je to významná demonštráciu za demokraciu, povedal tamojší minister

21.07.2024 18:37

Podujatie Lauterbach označil za "veľmi významnú demonštráciu za demokraciu, slobodu, za práva" kvír ľudí.

Zničená Stalinova busta

Stalin prišiel o hlavu: Rus pri Moskve rozmlátil pamätník diktátora, vrhol sa aj na Lenina

21.07.2024 18:24

Zábery zachytili páchateľa "v neadekvátnom stave", ako všetkou silou udrel kladivom do pomníka, a v pozadí sú počuť výkriky a hlasný smiech.

Poľsko, pád lietadla

V Poľsku sa zrútilo malé lietadlo, po dopade vzbĺklo. Zahynul 75-ročný pilot

21.07.2024 17:26

Lietadlo sa zrútilo do poľa s repkou. Keď hasiči dorazili na miesto, lietadlo horelo.

monkova

Tragédia na Teplom Vrchu: Vo vodnej nádrži sa utopil 38-ročný muž, nepomohla ani resuscitácia

21.07.2024 16:33

Hovorkyňa Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby ATE Zuzana Hopjaková uviedla, že na pomoc vyslali aj záchranársky vrtuľník.

luna5

Len ďalšia Blog - Pravda stránka Kto dáva mojim perám úsmev, dáva môjmu srdcu život.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 353
Celková čítanosť: 1496232x
Priemerná čítanosť článkov: 4239x

Autor blogu

Kategórie