Založ si blog

Matovič nadáva Slovákom do deb…lov. A zdá sa, že políciu nám tu doteraz riadil Jaroslav Spišiak. Ale aj o médiách a Nord Streame.

Tak kto je tu vlastne debil? Igor Matovič svoju stranu premenoval na Slovensko. Ale pritom mu neprekáža verejne urážať Slovákov. V TV správach som si včera  vypočula jeho  až neuveriteľné slová : „Na Slovensku historicky sú okresy, ktoré debilne volili pred 100 rokmi, debilne volili, pred 30 rokmi, debilne volili aj v týchto voľbách a budú debilne voliť aj za 100 rokov. Bohužiaľ, jednoducho tak ten okres je mentálne nadstavený.“  Slováci mu  v komentároch odkazujú, že debili  volili debila aj v týchto voľbách. A pýtajú sa dokedy ešte tento pacient bude chodiť po slobode. 

K Spišiakovi a Progresívnemu Slovensku: Facebookovu stránku  Hoaxy a podvody polícia za minulej vlády  využívala nielen na informácie , ale aj na prevýchovu dezolátov a konšpirátorov. To boli všetci tí, ktorí s Dávidom Púchovským administrátorom a jeho kumpánmi nesúhlasili. Admini urážali a ponižovali ľudí. Samozrejme, Púchovský sa teraz  porúčal a viete, kto mu ponúkol teplé miestečko? Poslanec PS Jaroslav Spišiak. Púchovský mu bude robiť asistenta. Je jasné, že  Púchovský bol celú dobu iba dobre ovládaným pešiakom. Jeho skutočným  šéfom bol aj „tichý spoločník“  Štefana Hamrana Jaroslav Spišiak.   

Mainstream plače

A stále viac a viac.  Zaslúžene.  Bývalý poslanec Gyimesi to dobre zhrnul na sociálnej sieti. Písal, že politici sa mainstreamu báli . A preto robili všetko preto, aby  ani náhodou nepovedali alebo  neurobili niečo, čím by mainstream naštvali, vysvetlil. “To dodávalo daným médiám fantómovú silu a pocit neuveriteľnej dôležitosti a nadradenosti. Kádrovali politikov, vulgárne propagovali jeden jediný názor (všetky ostatné boli podradné a nemali mať miesto v mediálnom priestore), nálepkovali svojich ideologických súperov a snažili sa ich všemožne znemožniť“.

A ešte – ako z ľudí robia USA a UK hlupákov

Denníky Washington Post a Der Spiegel prišli s novými zisteniami o útoku na plynovod Nord Stream. Naši americkí a britskí bratia nám  tvrdili, že si Rusi  sami zlikvidovali vlastný plynovod . Potom prišla bájka o ukrajinských  dobrovoľníkoch, ktorí si na akciu prenajali plachetnicu so špeciálnym vybavením a potrubia Nord Stream odpálili troma náložami. A keďže  mysliaci ľudia stále neboli spokojní, najnovšie vstúpil do hry  plukovník ukrajinskej armády s väzbami na tajné služby plus  vyššie postavení ukrajinskí velitelia. Samozrejme, Ukrajinci sa nechcú len tak ľahko stať obetným baránkom , dosť že už sú obetným baránkom Američanov vo vojne. Preto opakujú, že takýto náročný útok  by mohli úspešne zorganizovať – s následným zakrytím stôp – len tajné služby viacerých krajín. Bez účasti veľmocí by to nešlo. Úplne logická úvaha . Neveriť jej nemôže len ten, čo nechce.

PS: vážne témy v blogu môžete vyvážiť aj vtipnými príspevkami , prípadne aj vložením linku piesne  z you tubu, ktoré  nás v tento sviatočný deň potešia a zahrejú dušu.:)))

Uštvaná životom

26.11.2023

(skutočný príbeh zo života) Životom uštvaná, tak si pripadá Milka. Stále sa za niečím ženieme, nielen ja, aj iní, čo počúvam a načo je to dobré? Niektorí si ani neužijú života , sama som ten prípad. Večne sa len o niekoho starám, na seba nemyslím. Milka leží v nemocnici , je druhý deň po operácii. Dni v nemocnici sa vlečú pomaly [...]

Ak tu nová vláda nechce zostať len 4 roky , nemala by ísť proti výraznej časti národa

24.11.2023

Začnem poznámkou mimo témy. Nedávno sa jedna blogerka posťažovala, že oproti minulosti si všimla výrazne slabšiu čítanosť blogov. Ja si pamätám, že pred voľbami bola skutočne čítanosť blogov vyššia. Vrelo to tu , pretože skutočne išlo o veľa. Teraz z nás adrenalín opadol , a tak sme v akomsi útlme , aktivizujú sa len tí, čo sa nevedia s prehrou [...]

Ukrajinci sa snažia preprogramovať ruských zajatcov.

19.11.2023

Dnešný blog je vlastne prepisom jedného článku. Mňa upútal a možno viacerí z vás budú chcieť o probléme podiskutovať. Britské noviny The Times napísali, že ukrajinské úrady sa snažia „preprogramovať“ zajatých ruských vojakov. Ako to prebieha? Ruskí väzni sa učia ukrajinskú históriu a sú nútení počúvať ukrajinskú hymnu. V rámci programu [...]

Garisenda

Nakláňa sa už vyše 900 rokov. V Bologni zabezpečili okolie šikmej veže pre obavy z kolapsu

02.12.2023 22:36

Garisenda je nižšia z Dvoch veží v Bologni. Je vysoká 48 metrov, zatiaľ čo susedná veža Asinelli má 97 metrov.

korea

KĽDR by zasahovanie USA do činnosti jej satelitu považovala za vyhlásenie vojny

02.12.2023 22:14

Pchjongjang je pripravený označiť americké špionážne družice za primárny cieľ ničenia.

zelenska, zelenskyj

Olena Zelenská nechce, aby jej manžel znovu kandidoval na prezidenta: Mali by sme si nájsť niečo nové

02.12.2023 21:40

Naša rodina bude zase spolu. Pôjdeme niekam na dovolenku, a bude dlhá - celý mesiac, povedal ukrajinská prvá dáma.

moskva

Ruská polícia vykonala razie v moskovských gejkluboch, vraj hľadala drogy

02.12.2023 20:46

Polícia vykonala razie na základe "výnosu o extrémizme".

luna5

Len ďalšia Blog - Pravda stránka Kto dáva mojim perám úsmev, dáva môjmu srdcu život.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 241
Celková čítanosť: 1165128x
Priemerná čítanosť článkov: 4835x

Autor blogu

Kategórie