Založ si blog

Bludné názory madam Vášáryovej. Sme fašisti a spodina.

Kedysi dávno som ju ako herečku mala veľmi rada, veď disponuje nesporne veľkým talentom. Môj obdiv trval až do chvíle, kým sa  táto pani  nerozhodla realizovať sa v politike. Dobre sa pamätám, ako v televízii  obhajovala bombardovanie Juhoslávie vojskami NATO. Pani Magde chýba pokora jej sestry. Najnovšie sa pre portál  Novinky.cz vyjadrila, že  koalícia Smer, Hlas a SNS je to najhoršie, čo je možné si predstaviť.  

Vraj slovenskí voliči nepochopili, že “… šlo len o zápas poraziť Fica, a jediný, kto mal šancu ho poraziť mal pán Šimečka.”

Vášáryová v rozhovore  povedala, že veľká časť voličov Fica sú fašisti a spodina. “Existuje tu zhruba 35 % voličov, ktorí si želajú vrátiť vývoj späť.  Snívajú o minulosti, sú proti Európskej únii, chcú mier za cenu zničenia Ukrajiny. Vôbec si to neuvedomujú. Chcú všetko úplne inak, než ako to je. Tretina občanov vníma Slovensko úplne inde, než kde naozaj je.”

“Tretina obyvateľov sa cíti stratená a Slovensko pritom nikdy nebolo bohatšie. My totiž chceme byť chudobní, my chceme byť obeťou. My nie sme nikdy za nič zodpovední, vždy sme obeťou.”

Premiérov prejav na Devíne.Prečo Smer progresívci nedokážu poraziť?

06.07.2024

Keď sa zjavil premiér na Devíne, viacerým jeho voličom ostalo mäkko pri srdci. Ako by aj nie, zázrakom prežil atentát a vraj bude mať doživotné následky. Každému súcitnému človeku príde ľúto, keď vidí dovtedy energického, vyšportovaného premiéra o paličke. Iste, našlo sa aj plno tých, ktorí Robertovi Ficovi venovali nenávistný pohľad , [...]

Bezkonkurenčný Viktor Orbán môže byť príkladom pre Fica i Pellegriniho

05.07.2024

Keď som počúvala reči Petra Pellegriniho v Poľsku, bolo mi trápne a opäť som si pomyslela, že Viktor Orbán je jediný politik, ktorý má guráž stále hovoriť to isté bez ohľadu na to ,či sa to niekomu páči alebo nie. To isté hovorí doma, to isté v zahraničí. Lebo má charakter. Orbán pohotovo vycestoval za Putinom, ešte [...]

Ospravedlní sa Čaputová, opozícia a médiá ?

03.07.2024

Veľké sklamanie musia prežívať všetci tí, pre ktorých otázky týkajúce sa zmien v trestnom zákone boli otázkami kľúčovými. Ešte aj moderátori hlavných správ Markízy boli nemilo prekvapení a zaskočení. Aspoň taký som z nich mala pocit. Čo potom musia cítiť politici typu Márie Kolíkovej? Robert Fico žiada ospravedlnenie za “prejavy nenávisti a [...]

Dúhový Pride 2024 v Bratislave, LGBT pochod

Na Pride v Nemecku prišlo vyše milión ľudí. Je to významná demonštráciu za demokraciu, povedal tamojší minister

21.07.2024 18:37

Podujatie Lauterbach označil za "veľmi významnú demonštráciu za demokraciu, slobodu, za práva" kvír ľudí.

Zničená Stalinova busta

Stalin prišiel o hlavu: Rus pri Moskve rozmlátil pamätník diktátora, vrhol sa aj na Lenina

21.07.2024 18:24

Zábery zachytili páchateľa "v neadekvátnom stave", ako všetkou silou udrel kladivom do pomníka, a v pozadí sú počuť výkriky a hlasný smiech.

Poľsko, pád lietadla

V Poľsku sa zrútilo malé lietadlo, po dopade vzbĺklo. Zahynul 75-ročný pilot

21.07.2024 17:26

Lietadlo sa zrútilo do poľa s repkou. Keď hasiči dorazili na miesto, lietadlo horelo.

monkova

Tragédia na Teplom Vrchu: Vo vodnej nádrži sa utopil 38-ročný muž, nepomohla ani resuscitácia

21.07.2024 16:33

Hovorkyňa Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby ATE Zuzana Hopjaková uviedla, že na pomoc vyslali aj záchranársky vrtuľník.

luna5

Len ďalšia Blog - Pravda stránka Kto dáva mojim perám úsmev, dáva môjmu srdcu život.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 353
Celková čítanosť: 1496226x
Priemerná čítanosť článkov: 4239x

Autor blogu

Kategórie