Založ si blog

Bitúnky na Ukrajine zeleného mužíčka netrápia . On si buduje diktatúru a kupuje vily.

Ukrajina je v zúfalom stave. Žiada  zahraničné štáty o vydanie mužov v brannom veku. Našťastie, nájdu sa aj také, ktoré si ľudský život vážia .  Rakúsko odmietlo  poslať  Ukrajincov na jatky.  Hovorca rakúskeho ministerstva zahraničných vecí uviedol: “Aj keď vo Viedni dostanú písomnú žiadosť od ukrajinskej vlády, nebudú ju brať do úvahy. Rakúsko nedovolí, aby si niekto diktoval podmienky.” 

Zelenského junta sa uchyľuje k brutálnym metódam .  Napríklad  sa vojaci vlámali na diskotéky a odvliekli mladých ľudí na front. V uliciach sa objavujú čierne dodávky smrti , do ktorých tlačia ľudí a odvážajú ich.  Existujú videá, ako bol  muž odvlečený z rodinného domu pred svojím malým synom,  v Zakarpatsku sú ľudia násilne odvážaní do prvej línie, aby nahradili veľmi ťažké ukrajinské straty. Poľovačky na ľudí sú na dennej báze. Metódy  zatýkania stále drastickejšie.  Zachráni sa jedine ten, kto má peniaze.

Ukrajinský národ má skutočne zlú karmu  a tá najhoršia čaká na hlavného diktátora. Kto  a kedy ho  konečne zastaví?  Ukrajinci už pochopili,  že Zelenskyj nemá záujem o mier, buduje si diktatúru a   policajný štát z amerických peňazí.  Zatiaľ čo národ krváca ,Zelenského  kolegovia  dovolenkujú  na exotických miestach . A  on sám  si  kúpil päťmiliónovú vilu v Egypte. Ani útek do Egypta mu však  nepomôže  ujsť pred spravodlivosťou. Pred svedomím neuteká,  on totiž nijaké nemá.

O čierno-bielom a farebnom myslení a o tom, čo znamená stáť v ohni

23.06.2024

( blog venujem nicku Versal za jeho včerajší komentár , ktorý ma skutočne dostal. Veľmi pekne za neho ďakujem) Najprv pár slov na úvod. Včerajší blog o učiteľke som dnes sama stiahla, ale nie z dôvodu , že by som s ním nebola spokojná. Prečítalo ho dosť ľudí, myslím, že viacerí mi v duchu dali za pravdu a tak splnil svoj účel. Niektoré [...]

Je splnomocnenec Kotlár zaslúžene na pranieri?

21.06.2024

Je načase naliať si čistého vína. Blogerov, ktorí majú iný názor , sem chodia šikanovať ľudia typu Malinová. Za to, že mám svoje názory, ma uráža a píše, že som progresívny troll a ohlupujem ľudí. Prosím o prepáčenie, ak niekto kvôli mne ohlúpol. Ale šikanu budem riešiť . Napríklad aj otvoreným listom redakcii . Je načase skončiť s takýmito praktikami , s [...]

Nefér hra Smeru?

21.06.2024

Nechcem sa pýšiť cudzím perím, tak rovno napíšem, že môj blog je výrazne inšpirovaný komentárom podľa mňa najlepšieho slovenského novinára. Jeho vety budem citovať, ostatné sú z mojej dielne. Takže: Smer vyhral voľby. Dá sa povedať, že aj preto, lebo Robert Fico viedol populistické reči. Iste, robil dobrú opozičnú politiku a okrem toho, [...]

Andrej Babiš

Prieskum: Júnové voľby v Česku by s výrazným náskokom vyhralo hnutie ANO

23.06.2024 15:40

Prieskum odhadol volebnú účasť na 59 percent.

Matúš Šutaj Eštok

Slovensko by mohlo mať viac volebných obvodov, zhodli sa Majerský a Šutaj Eštok

23.06.2024 14:39

Hlas podľa ministra vnútra príde s myšlienkou zmeny volebného systému do vládnej koalície.

Ruské jadrové manévre / Stíhačka / Bombardér / MiG-31 / Tu-22M3 /

Moskva tvrdí, že môže zvážiť skrátenie lehoty na rozhodnutie o použití jadrových zbraní

23.06.2024 14:18

Ruský prezident Vladimir Putin uviedol, že zmena môže byť potrebná, keďže protivníci Ruska vyvíjajú taktické nukleárne zbrane.

nádvorie, Litterra, Revúca

Neuveriteľná premena zaniknutej školy ľudí ohúri. Očakávajú tam desaťtisíce návštevníkov ročne

23.06.2024 14:00

Špičkové technológie, výnimočné v rámci celej strednej Európy, inštalovali v budove Prvého slovenského gymnázia v Revúcej. Môžete tam letieť vesmírom na bicykli či stať sa súčasťou komiksu.

luna5

Len ďalšia Blog - Pravda stránka Kto dáva mojim perám úsmev, dáva môjmu srdcu život.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 345
Celková čítanosť: 1463777x
Priemerná čítanosť článkov: 4243x

Autor blogu

Kategórie