Založ si blog

Mozog ako hlavný sexuálny orgán. Byť lesbou je v dnešnej dobe výhrou.

Cez víkend sa snažím aspoň do istej miery  odpútať od politiky a venovať sa skôr iným témam. Hoci aj táto dnešná už vlastne  do politiky prerastá. Blog bude teraz osobnejší.  V úvode chcem podľa vzoru našich moderátorov prehlásiť, že som hetero  len hetero a nič iné.  Riadim sa mottom Ži a nechaj žiť. Som za  registrované partnerstvá , ale v otázke adopcií detí  pre mužské páry zastávam aspoň zatiaľ negatívne stanovisko. Zastávam tiež názor, že gayovia, lesby a bisexuáli sú normálni zdraví  ľudia, kým ten zvyšok abecedy  patrí do rúk psychiatrov.   Hoci sa riadim horeuvedeným mottom,  priznávam, že voči homosexuálnym mužom cítim odpor.  Určite by som nešla v stopách J. Bitto Cigánikovej, ktorej partner vraj robil gigola mužom v Taliansku. Ak ma už  muž  má podviesť, tak rozhodne so ženou!  Na názor a hlavne pocity máme  každý právo , preto mi príde choré , že sú snahy trestať ľudí ešte aj za to , ak sa krivo pozrú  na nejakého toho  písmenkového príslušníka.  

A teraz k lesbám. Pár som ich v minulosti  poznala  a nemala som s nimi dobré skúsenosti. No zákeraci sa nájdu všade, aj medzi hetero.

Uvedomujem si , že  v niektorých prípadoch  existuje  tenká hranica medzi tým, čo je prirodzené  a čo už to prirodzené v tradičnom chápaní presahuje. V detstve som sa hrávala s bábikami ,ktoré som liečila, líčila, milovala, i bila. Potiaľto  v poriadku.  V predpuberte   mojou  záľubou bola hra s krásnymi ženami, ktorých tváre  a postavy som si povystrihovala  z časopisov, líčila som ich   a hrala s nimi divadlo.  Mužské tváre  a postavy do môjho sveta nepatrili. Bolo to ok? A ďalej. Celkom ma fascinujú (pravda s vekom čoraz menej a menej) nielen pekné ženské tváre, ale aj pohľad na pekné ženské telo – a aj  na akty. To mužské sa mi až tak nepáči. Predsa len, obliny sú obliny:) Nie, skutočne nie som na ženy , ak vidím fotky , video , kde  sa dve ženy bozkávajú, prípadne idú ešte ďalej, nič mi to nehovorí. Ale- tak sa zamýšľam, keby mi zaviazali oči  a nejaká žena by sa ma dotýkala, prípadne by zašla ešte ďalej a ja by som nevedela, že je to žena , bolo by mi to takisto nepríjemné? Predpokladám, že telo by asi zareagovalo po svojom. A čo muži, ktorí odsudzujú LGBTI  komunitu, ale pritom si celkom radi pozrú dve ženy- aj lesby- naživo?  Hmm…  Ako je to s vami ?   Byť dnes lesbou je nielen normálne , ale  aj výhodné. Lesbu si nikto netrúfne vyhodiť z práce , aby nebol obvinený z diskriminácie a ak dve ženy nechcú mať deti, môže im to veru celkom dobre a príjemne fungovať. Ženy spolu lepšie komunikujú  ako by komunikovali s opačným pohlavím , sú voči sebe jemnejšie  a častokrát pozornejšie. Ale nemusí to byť pravidlom!

Tak sa zamýšľam, ale ozaj sa svet mení k lepšiemu?  Moja sesternica žije v Prahe. Má 12 ročnú vnučku, ktorá sa momentálne zaľúbila do spolužiačky. V škole ich učia, že je to prirodzené.   Poslala domov video z výletu ,na ktorom so spolužiačkou  na seba  roztúžene hľadia  a idú sa pobozkať.  Sesternica je z toho nešťastná, ale čo urobí? Tak sa zamýšľam. Naozaj je to len výchovou, dobou? Mne by  vo veku sesternicinej vnučky neboli  príjemné dievčenské dotyky,  a v puberte som určite  pozerala po chlapcoch. Pre naše generácie toto prirodzené nebolo. Je to teda príjemné dnešným deťom? Lomcujú nimi iné hormóny ako lomcovali nami? Nie, hormóny ostali tie isté, len progresívci zneužili starú pravdu, že najväčší sexuálny orgán je mozog. Akú informáciu do neho zadáte  či zasadíte, takú úrodu vám prinesie.  

Hoci na druhej strane – fantázia je dôležitejšia ako informácia (A. Einstein)

Doplnené o komentár peknehovtacika :Homosexuáli sú „zdraví a normálni“ asi tak ako ostatní jedinci s inými formami chromozomovej aberácie. Iná vec je enkulturovaná homosexualita. Vytvára sa pod vplyvom neadekvátnej výchovy /extrémne dominantná matka/, deprivácie /väzenie/, módneho skúšania medzi mládežou, ľuďmi z umenia, šoubiznisu, médií, pseudointelektuálnych prostredí a i- Tento druh „homosexuality“ sa dá odstrániť zmenou prostredia alebo behaviorálnou psychoterapiou. Bohužiaľ, liberálna totalita vládnúca Západu kladie tejto forme terapie homosexuality nevedecké, čisto politické prekážky.

Ako to funguje na Facebooku alebo Bude Facebook spolupracovať v prípade strelca Juraja C?

23.05.2024

Opäť sa budem inšpirovať istým článkom, no pokojne som blog mohla spracovať aj bez tejto inšpirácie, lebo s Facebookom mám vlastné skúsenosti a čosi o praktikách aktivistov viem. Takže – históriu Juraja C. na Facebooku vymazal sám Facebook, konkrétne správca siete – Meta . Podnet na vymazanie však zrejme prišiel od nejakého [...]

Ako sa postavia čelní predstavitelia Smeru k zlu , ktoré vytvára aj Danny Kollár?

22.05.2024

Dnes som čítala článok , ku ktorému sa veľa z vás nedostane. Týkal sa známej postavičky Dannyho Kollára. Hoci tento človek Smeru dopomohol k víťazstvu, je načase vymedziť sa voči jeho metódam , extrémizmu . Alebo platí, že už nielen zo spolku s mafiou, ale aj zo spolku s extrémistami niet bezpečného úniku? Čo najnovšie tento nezrelý sebestredný narcis [...]

Má zmysel sadnúť si za okrúhly stôl?

21.05.2024

Najprv som si myslela, že je to dobrý nápad . Ale len ak za stretnutím bude nasledovať aj praktický výstup, pretože frázy skutočne nepotrebujeme. Tým praktickým výstupom som mala na mysli to, že by opozícia prestala organizovať protivládne demonštrácie a oslovila by svojich priaznivcov , vyzvala by ich ku pokoju. Lenže potom som si uvedomila, že to nejde. Čas na [...]

Mallorca

Na Malorke sa zrútila terasa reštaurácie, najmenej štyria ľudia neprežili

23.05.2024 23:02, aktualizované: 23:38

Ďalších zhruba 27 osôb utrpelo zranenia.

pásmo gazy

Izraelská armáda postupuje hlbšie do Rafahu, podľa Galanta operácia ďalej zosilnie

23.05.2024 22:26

Za posledný deň prišlo pri izraelskom bombardovaní a pozemných operáciách v celom Pásme Gazy o život 91 Palestínčanov.

Peter Pavel

Prezident Pavel sa zranil pri jazde na motorke. Skončil v nemocnici

23.05.2024 21:30

Jeho zranenia nie sú vážne, vyžiadajú si však krátke pozorovanie.

okamura, SPD, protest

Danko vystúpil na Okamurovej demonštrácii v Prahe. Odporcovia po nich hádzali vajíčka

23.05.2024 21:03, aktualizované: 21:38

Danko občanom Česka zaželal vládu, pre ktorú budú na prvom mieste.

luna5

Len ďalšia Blog - Pravda stránka Kto dáva mojim perám úsmev, dáva môjmu srdcu život.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 329
Celková čítanosť: 1424854x
Priemerná čítanosť článkov: 4331x

Autor blogu

Kategórie