Založ si blog

Vojnoví utečenci môžu v lete cestovať domov na dovolenku. Hoaxy sa potvrdzujú.

Dnes som objavila v istom statuse  výstižnú vetu, že sa Európa mení na jednu veľkú psychiatriu, ktorej sa zmocnili pacienti. Napríklad kto to kedy videl, aby vojnoví utečenci  mohli cestovať v lete  domov na dovolenku. Také privilégiá si môžu veru dovoliť iba Ukrajinci. České dráhy  uvádzajú, že v súvislosti s letom a prázdninami očakávajú záujem Ukrajincov navštíviť svoju vlasť. České dráhy sú pripravené  pomôcť , utečenci si dokonca môžu sami zvoliť trasu – cez Slovensko, Poľsko alebo Maďarsko.

Hoaxy sa potvrdzujú .

Mainstream ani počuť , že Ukrajina patrí medzi najskorumpovanejšie krajiny na svete. Keď sa správy o  nelegálnom obchode s orgánmi na Ukrajine, o obchode s deťmi, objavili na internete, boli označované za hoaxy. Aj najnovší už aj medializovaný  prípad potvrdil, že týmto obchodom sa veru  na Ukrajine darí. Európska únia  si všíma iba to, čo jej vyhovuje. Preto privrela oči aj nad  správami o obchodoch s ľudskými orgánmi v Kosove, o ktorých písala v „Lov: Ja a vojnoví zločinci“  Carla del Ponte ,hlavná žalobkyňa haagskeho tribunálu pre zločiny v bývalej Juhoslávii.

Písala aj o chytených srbských vojakoch a civilistoch, ktorým zaživa odoberali orgány. Tie putovali cez severné Albánsko do západnej Európy, ktorá mastne zaplatila za ich transplantáciu. Telá končili v masových hroboch.

Premiérov prejav na Devíne.Prečo Smer progresívci nedokážu poraziť?

06.07.2024

Keď sa zjavil premiér na Devíne, viacerým jeho voličom ostalo mäkko pri srdci. Ako by aj nie, zázrakom prežil atentát a vraj bude mať doživotné následky. Každému súcitnému človeku príde ľúto, keď vidí dovtedy energického, vyšportovaného premiéra o paličke. Iste, našlo sa aj plno tých, ktorí Robertovi Ficovi venovali nenávistný pohľad , [...]

Bezkonkurenčný Viktor Orbán môže byť príkladom pre Fica i Pellegriniho

05.07.2024

Keď som počúvala reči Petra Pellegriniho v Poľsku, bolo mi trápne a opäť som si pomyslela, že Viktor Orbán je jediný politik, ktorý má guráž stále hovoriť to isté bez ohľadu na to ,či sa to niekomu páči alebo nie. To isté hovorí doma, to isté v zahraničí. Lebo má charakter. Orbán pohotovo vycestoval za Putinom, ešte [...]

Ospravedlní sa Čaputová, opozícia a médiá ?

03.07.2024

Veľké sklamanie musia prežívať všetci tí, pre ktorých otázky týkajúce sa zmien v trestnom zákone boli otázkami kľúčovými. Ešte aj moderátori hlavných správ Markízy boli nemilo prekvapení a zaskočení. Aspoň taký som z nich mala pocit. Čo potom musia cítiť politici typu Márie Kolíkovej? Robert Fico žiada ospravedlnenie za “prejavy nenávisti a [...]

Francúzsko, Paríž

Vo Francúzsku pobodali vojaka hliadkujúceho pred olympiádou

16.07.2024 07:35

Udialo sa tak niekoľko dní pred otváracím ceremoniálom olympijských hier.

Nemecká ministerka vnútra Nancy Faeserová

Nemecko zakázalo extrémistický časopis, urobilo tiež raziu vo filmovej spoločnosti

16.07.2024 07:22

Faeserová zároveň zakázala aj činnosť spoločnosti Conspect Film GmbH, ktorá sa zaoberá výrobou a distribúciou filmov a videí.

Donald Trump, ucho, obväz

Trump s obviazaným uchom na zjazde Republikánskej strany, ľudia skandovali bojuj

16.07.2024 07:00

Keď Trump vkročil do haly v Milwaukee, kde sa zjazd koná, prítomní skandovali "Bojuj! Bojuj! Bojuj!" a zaťali ruky v päste.

dron

Milión dronov za rok? Na Rusov sa v ukrajinských pivniciach pripravuje armáda strojov

16.07.2024 06:38

Námestník ukrajinského ministra pre digitalizáciu chce, aby Ukrajinci vyrábali za rok milióny dronov.

luna5

Len ďalšia Blog - Pravda stránka Kto dáva mojim perám úsmev, dáva môjmu srdcu život.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 353
Celková čítanosť: 1493725x
Priemerná čítanosť článkov: 4232x

Autor blogu

Kategórie