Založ si blog

Odorova vláda pokračuje v devastácii Slovenska a vedie nás do záhuby

Progresívna vláda pokračuje v stopách svojich predchodcov , devastuje Slovensko a vedie nás do záhuby.  Akurát že tu nemáme  facebookove statusy, hádky  a vzájomné urážky medzi členmi vlády. Politický cirkus ustúpil zákulisným hrám, no o to nebezpečnejším.

Začalo to pridelením rozprávkovej sumy pre Sorosovu neziskovku .  Pokračovanie: zatiaľ čo   mnohí Slováci nemajú peniaze na jedlo, lieky , vláda schválila  vyše 4,2 milióna eur  vo forme vojenského  materiálu pre Ukrajinu . Takto grázli okrádajú národ  a navyše podporujú zabíjanie ľudí. Za viac ako 86 tisíc eur kúpili ekologické auto pre bývalého poradcu Kisku Jána Mazáka.

S veľmi nebezpečnými nápadmi prichádza minister Šimko. Chce, aby sme boli solidárni  s inými štátmi  v otázke prerozdeľovania migrantov.  Napísal: „ Slovensko  by malo byť otvorené  európskemu  riešeniu utečeneckej krízy a podieľať sa na ňom.“ Šimko chce zmeniť našu doterajšiu politiku voči migrantom. Dnes o tom bude rokovať v Bruseli. Ktovie, čo si na staré kolená tento poskok progresívcov  sľubuje. Asi že mu to zaistí večnú slávu.

Bola a stále to je pekelná hra s občanmi. Predčasné voľby nemohli byť , lebo  sme sa potrebovali  zbaviť  v prospech Ukrajiny všetkého možného.  Dnes už aj prezidentka  priznáva, že nemáme chránený  vzdušný priestor. Na  rozkaz „spojencov“  sme sa zbavili všetkého,  Naď sa obohatil  a my teraz musíme žobrať o pomoc. Mocnosti nás ale opäť hodia cez palubu.  Lebo robia to, čo je prirodzené ,najprv myslia na seba . Matovičova a Hegerova vláda však  v podstate robila to isté. V prvom rade riešila seba, poriadne sa nabalili. Konali proti národu , okrádali nás a ničili. Títo ľudia a takisto aj prezidentka sú vlastizradcovia. Už nám neostáva  nič iné  len veriť, že karma ich dobehne. Tá zatiaľ dobehla každého.  

Premiérov prejav na Devíne.Prečo Smer progresívci nedokážu poraziť?

06.07.2024

Keď sa zjavil premiér na Devíne, viacerým jeho voličom ostalo mäkko pri srdci. Ako by aj nie, zázrakom prežil atentát a vraj bude mať doživotné následky. Každému súcitnému človeku príde ľúto, keď vidí dovtedy energického, vyšportovaného premiéra o paličke. Iste, našlo sa aj plno tých, ktorí Robertovi Ficovi venovali nenávistný pohľad , [...]

Bezkonkurenčný Viktor Orbán môže byť príkladom pre Fica i Pellegriniho

05.07.2024

Keď som počúvala reči Petra Pellegriniho v Poľsku, bolo mi trápne a opäť som si pomyslela, že Viktor Orbán je jediný politik, ktorý má guráž stále hovoriť to isté bez ohľadu na to ,či sa to niekomu páči alebo nie. To isté hovorí doma, to isté v zahraničí. Lebo má charakter. Orbán pohotovo vycestoval za Putinom, ešte [...]

Ospravedlní sa Čaputová, opozícia a médiá ?

03.07.2024

Veľké sklamanie musia prežívať všetci tí, pre ktorých otázky týkajúce sa zmien v trestnom zákone boli otázkami kľúčovými. Ešte aj moderátori hlavných správ Markízy boli nemilo prekvapení a zaskočení. Aspoň taký som z nich mala pocit. Čo potom musia cítiť politici typu Márie Kolíkovej? Robert Fico žiada ospravedlnenie za “prejavy nenávisti a [...]

Dúhový Pride 2024 v Bratislave, LGBT pochod

Na Pride v Nemecku prišlo vyše milión ľudí. Je to významná demonštráciu za demokraciu, povedal tamojší minister

21.07.2024 18:37

Podujatie Lauterbach označil za "veľmi významnú demonštráciu za demokraciu, slobodu, za práva" kvír ľudí.

Zničená Stalinova busta

Stalin prišiel o hlavu: Rus pri Moskve rozmlátil pamätník diktátora, vrhol sa aj na Lenina

21.07.2024 18:24

Zábery zachytili páchateľa "v neadekvátnom stave", ako všetkou silou udrel kladivom do pomníka, a v pozadí sú počuť výkriky a hlasný smiech.

Poľsko, pád lietadla

V Poľsku sa zrútilo malé lietadlo, po dopade vzbĺklo. Zahynul 75-ročný pilot

21.07.2024 17:26

Lietadlo sa zrútilo do poľa s repkou. Keď hasiči dorazili na miesto, lietadlo horelo.

monkova

Tragédia na Teplom Vrchu: Vo vodnej nádrži sa utopil 38-ročný muž, nepomohla ani resuscitácia

21.07.2024 16:33

Hovorkyňa Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby ATE Zuzana Hopjaková uviedla, že na pomoc vyslali aj záchranársky vrtuľník.

luna5

Len ďalšia Blog - Pravda stránka Kto dáva mojim perám úsmev, dáva môjmu srdcu život.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 353
Celková čítanosť: 1496220x
Priemerná čítanosť článkov: 4239x

Autor blogu

Kategórie