Založ si blog

Nepotrebujeme prezidentku, ktorá nás ohovára a klame!

Prezidentka Čaputová  poskytla rozhovor pre bruselské  Politico.eu. Dokázala opäť, že Slovákom nerozumie ,nechce rozumieť  a že nie je prezidentkou  všetkých Slovákov ,ale iba tých proamerických a liberálnych. V rozhovore tvrdila, že  Slovensko  podľahne dezinformačnej kampani a po voľbách  zrejme prestane pomáhať Ukrajine  a pôjde maďarskou cestou. Je Čaputová slepá? Ak nie, je hlúpa? Ak nie, tak potom je prefíkaná a vypočítavá. A sleduje svoje ciele. Aké kampane? Náš mainstream je  vyslovene protiruský , vláda, väčšina strán sú protiruské. Ešteže aspoň občania myslia vlastnou hlavou . Ale to sa Čaputovej  a liberálom nepáči, oni by najradšej boli vodcami stáda oviec, ktorých majiteľ spoza oceánu spokojne  kýve hlavou .Čaputová straší a tára .Myšlienku vystúpenia z NATO a EU nemajú v programe žiadne strany okrem Republiky .Čo sa týka Ukrajiny ,opozícii ide len o to, aby sme ju prestali VOJENSKY podporovať  a aby Slovensko nebolo zaťahované do vojny. Veď aj v ostatných západných  štátoch je to podobné, všade sú  v politike jastrabi, ale už počuť aj hlasy umiernených. Problémom je, že väčšina občanov sa prikláňa skôr k umierneným, no väčšina politikov je na opačnej strane brehu, medzi jastrabmi. Ľudia už  nechcú pritakávať vojne a nezmyslom. Napokon, názor, že vojnu na Ukrajine spôsobili pokusy o rozširovanie NATO zaznel priamo z úst gruzínskeho premiéra  na Globsecu .Takže dnes už nie sme na Slovensku s podobnými názormi sami. Ale kým tu budú ľudia ako Čaputová, ktorá nás uráža, bude sa nám o čosi ťažšie dýchať. Napriek tomu, že nebezpečenstvo  covidu už pominulo.

PS: najnovšia info : Čaputovej odborníčka a dočasná ministerka práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky, SOŇA GABORČÁKOVÁ, poskytla mimovládke Georga Sorosa – Nadácii otvorenej spoločnosti, nenávratný finančný príspevok vo výške 21 706 898, 89 EUR! Pre Slovákov je špajza prázdna, no pre mimovládky to neplatí.

Dankovi ide o krk. Fico vie, čo robí

16.04.2024

V minulom blogu som kritizovala kroky R. Fica, ktorý povedal, že by bolo dobré, aby bol A. Danko predsedom Národnej rady. Samozrejme, Danko s jeho „kádrovým posudkom“ by ani nemal patriť do vrcholovej politiky. Dnes som však čítala dobrý komentár, ktorý síce môj postoj voči Dankovi a jeho plánom nezmenil, ale ukázal v plnej nahote , že Fico si dobre uvedomuje [...]

Názory niektorých rakúskych Slovákov -nemohli progresívci dostať aspoň Korčoka?

15.04.2024

Víkend bol pre mňa relaxačný, pretože som ho strávila s partiou mladých Slovákov žijúcich v Rakúsku. Niektorí z nich tu ešte nejakú dobu pobudnú, lebo riešia svoje rodinné problémy. Časť z nich sa ubytovala u mojej kamarátky , s ktorou sú aj v príbuzenskom vzťahu. Vďaka nim som mala možnosť spoznať názory [...]

Dezoláti a ich inkvizítori

09.04.2024

Každá doba má svojich dezolátov a prirodzene aj svojich inkvizítorov, ktorí po dezolátoch tvrdo idú. Inkvizítori dnešnej doby sa nazývajú progresívci. S progresom toho ale veľa spoločného nemajú. Alebo ak, tak pár zrniečok “múdrosti“. Dnes som si na túto tému prečítala výborný komentár Daga Daniša a pre tých, ktorí nemajú možnosť [...]

Nemecko Rusko špionáž

Prokurátori v Nemecku obvinili bývalého zamestnanca tajnej služby zo špionáže pre Rusko

17.04.2024 23:09

Carsten Linke poprel obvinenia a povedal, že sa snažil naverbovať taktiež obvineného Arthura Ellera ako potencionálny zdroj.

beňa

V Kongu zadržali bývalého námestníka riaditeľa SIS Borisa Beňu

17.04.2024 21:24, aktualizované: 21:54

Slovenská polícia to neeviduje. Beňa bol odsúdený v roku 2021 na trojročný trest s podmienečným odkladom na päť rokov za korupciu a vynášanie informácií.

Andrej Plenkovič

V chorvátskych voľbách zvíťazila strana premiéra Plenkoviča, naznačil exit poll

17.04.2024 19:57

Stredo-pravicová Chorvátska demokratická únia by mohla v 151-člennom parlamente podľa prieskumu obsadiť 58 mandátov.

brusel, polícia, krajná pravica, pravica, konzervatívci

Medzinárodný škandál v Bruseli a veľké víťazstvo euroskeptikov. Konferencia nacionalistov napokon pokračuje

17.04.2024 18:25

Konferencia nacionalistického a euroskeptického tábora sa koná len niekoľko týždňov pred júnovými voľbami do Európskeho parlamentu.

luna5

Len ďalšia Blog - Pravda stránka Kto dáva mojim perám úsmev, dáva môjmu srdcu život.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 306
Celková čítanosť: 1369000x
Priemerná čítanosť článkov: 4474x

Autor blogu

Kategórie