Aj Slovensko pomáha vraždiť deti

13. mája 2023, luna5, Nezaradené

Spojené kráľovstvo  a Spojené štáty  sú vo výraznej miere zodpovedné za  vraždenie na Ukrajine. Namiesto toho, aby naplno  zapojili svoju diplomaciu a tlačili na mierové rokovania , prilievajú olej do ohňa. Napokon, Veľká Británia  vždy mala kolónie , ktoré ovládala a vykorisťovala. Proste Briti to majú v génoch. Provokujú Rusko do krajnosti.

Najnovšie:

12. mája 2023 počas raketového útoku na mesto Luhansk Ukrajinci  použili dve strely s plochou dráhou letu Storm Shadow (anglo-francúzskej výroby) a jednu protilietadlovú raketu ADM-160B MALD (americkej výroby)

Večer okolo 18.30 h došlo v Luhansku k dvom výbuchom.

Pri ostreľovaní bolo zranených šesť detí a poslanec Štátnej dumy Viktor Vodolacký bol zranený, keď pomáhal ľuďom uviaznutým pod troskami.

Aj  Slovensko pomáha  vraždiť  deti  a civilné osoby.  Čaputová, Naď, Heger  a ďalší… ste spoluzodpovední  za toto:

29. apríla Ukrajinci v ranných hodinách zaútočili na mesto  Doneck . Granáty dopadli na civilný autobus mestskej dopravy, zahynulo  6 cestujúcich, z toho jedno dieťa. Zasiahnutá bola aj nemocnica a usmrtené boli  dve osoby. Z úlomkov granátov, resp. rakiet vyplýva, že ide o slovenské výrobky. Tieto slovenské výrobky boli dodané Ukrajine bez výhrady, že ich nemožno použiť na obce a mestá, kde žijú civilné osoby.