Čaputovej ďalšia cena, čo s tučnými deťmi, Naď sa vyhráža a napokon vrtuľník…

20. januára 2023, luna5, Nezaradené

Pár udalostí z posledných dní ma nenechalo chladnou. Zuzana Čaputová dostane ďalšie ocenenie. Budúci utorok si v Berlíne prevezme  Schwarzkopfovu európsku cenu. Dostala ju za odvahu postaviť sa organizovanému zločinu, za práva menšín a najmä Rómov a za ekologicky udržateľnú budúcnosť, uviedla v oznámení Schwarzkopfova nadácia Mladá Európa, informuje TASR

Pýtam sa  – akú cenu táto osoba ešte nedostala?  Všimli ste si  napríklad, že by nejako bojovala za práva menšín a práva Rómov? Ja teda nie. Skôr bojuje proti väčšinovému slovenskému  národu.  

Z ďalších  absurdít.  Národná pediatrická akadémia USA chce dať tučné deti pod nôž Desaťročia sa tvrdilo,  že radikálne rozhodnutia o zoštíhlení tučných detí by sa mali robiť až po tom, ako deti prejdú pubertou, aby sa zistilo, či sa telo normalizuje. Americká pediatrická akadémia teraz tvrdí ,že je v poriadku podrobiť deti “včasnej a agresívnej” liečbe – chirurgickému alebo lekárskemu zákroku.

Nehorázna bezcharakternosť , ktorú má na svedomí Jaro Naď. Tento pán s modrou knižkou   má tu drzosť, že sa vyhráža ešte aj našim starým otcom,   Zväzu protifašistických bojovníkov. Pani Zuzana teraz  akosi prestala  celú záležitosť citlivo vnímať , hoci  v jednom rozhovore sa vyjadrila, že sa veľmi rada  stretáva so starými ľuďmi , ktorých si nesmierne váži.  R. Fico sa vyjadril v tejto súvislosti veľmi trefne  o Naďovi , že patrí ku skupine  historických  a duchovných bezdomovcov. Priznám sa , Naďovi neprajem nič dobré. Pretože on dobrý človek nie je.  

A na záver smutná správa. V Kyjeve  sa zrútil vrtuľník,  zahynulo mnoho ľudí ,je to hrozná tragédia. Ale naozaj už niekomu až natoľko  švitorí v hlavičke , keď tvrdí, že aj za to môžu Rusi?