Založ si blog

Jarek Nohavica- osobnosť dnešnej doby.

V minulosti to boli napríklad  Lasica , Satinský  či Kryl, teraz máme Nohavicu, ktorý spieva aj za nás.  Jarek zložil novú pieseň, ktorá pravdivo  zobrazuje  súčasnú politickú situáciu. Spieva o Česku ako o štáte, ktorý stratil vlastnú suverenitu a stal sa americkou kolóniou , ale jeho posolstvo je širšie.  Napríklad ako reagovalo  Poľsko, ktoré odvážne od začiatku konfliktu  všetkých burcuje ? V Poľsku vedeli, že ich zasiahla raketa z Ukrajiny , báli sa to však oznámiť , lebo čakali na reakciu Bidena, ktorý v tom čase spal.

   Počkáme, co řekne ,  tak sa volá nová pieseň Nohavicu.  Spieva, že :„Na Vianoce bude kapor alebo hus, počkáme, čo povie pán prezident USA. Urobíme koncert Landu alebo Klusa, počkáme, čo povie pán prezident USA.

Tá raketa bola Ukrajincov alebo Rusa, počkáme, čo povie pán prezident USA.

Prečo nám nefunguje horúca vládna linka, pán prezident USA spinká, spinká, spinká…“

Metaforicky by sa dalo povedať, že dnešná doba je tehotná šialenstvom. Pretože  svet neriadia rozumní ľudia. Niektorí politici strácajú súdnosť úplne ,iní si  už začínajú čo- to uvedomovať , ale ešte sa boja nahlas povedať, že cisár je nahý . A hlavne s tým čosi urobiť.

Lenže- mnohí z nich  sú v podstate už len bábkami , sú  v područí aktivistov, rôznych mimovládnych organizácii, slobodomurárov, ktorí  majú skutočnú moc  a riadia svet.

Máte strach? Tak čo urobíme? To, čo urobila Krystyna Janda vo vynikajúcom filme Výsluch – začala sa pred mučiteľmi smiať. Teda:- dnes som čítala v jednom časopise, že ak sa bojíte nejakého človeka alebo jeho funkcie , prestavte si ho . ako sedí na záchode a usilovne tlačí.

Vraj Rusky nabádali svojich mužov, aby znásilňovali ukrajinské ženy a dievčatá

29.11.2022

Nemám slov. Denník pravda dnes uverejnil tento humus:https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/648741-rusky-nabadali-svojich-muzov-znasilnovat-ukrajinske-zeny-a-dievcata-uviedla-zelenska/ Tá Zelenská, ktorá si vymýšľa, že jej národ znesie všetko , len mu nesmú zobrať slobodu, ale pritom ona a jej muž nežijú život obyčajných Ukrajincov. Už sme tu mali kauzu hromadné znásilňovanie [...]

Hlavné udalosti dnešného dňa: Matovičov pokazený žalúdok a Čaputová ako sociálna pracovníčka.

26.11.2022

Zuzana Čaputová sa snaží bodovať. Možno si naozaj myslí, že takto je to správne a takýmito aktivitami si nájde naspäť cestu k svojmu ľudu. Už sme ju videli oblečenú v kroji , na túre a teraz na svojom fb statuse píše: „Sociálna výdajňa mestskej časti Petržalka už viac ako 10 rokov pomáha zmierňovať dopady prepadu týmto rodinám a seniorom bezplatnými [...]

Ukrajina v tme

25.11.2022

Hrdinské reči Zelenskej , ako Ukrajina vydrží všetko a že sloboda je najvzácnejšia, sú síce pekné, ale Zelenskí a ich blízki si určite aj teraz nežijú najhoršie na rozdiel od obyčajných Ukrajincov. Takže ich reči sú len peknými frázami a s morálkou veľa spoločného nemajú. Momentálna situácia na Ukrajine totiž miestami pripomína divoký Západ. [...]

Veronika Remišová, Marián Viskupič

Remišová obvinila SaS. Snažia sa zlomiť poslancov, aby hlasovali za pád vlády: Podľa Viskupiča opäť klame

04.12.2022 15:15

Ani vlastná mať im nerozumie. Čo vlastne chcú? Pýta sa šéfka Za ľudí Veronika Remišová.

Michal Šipoš

Šipoš pripustil diskusiu o zmenách v rozpočte

04.12.2022 14:30

Šimečka a Tomáš majú okrem chýbajúcich výdavkových limitov výhrady aj k rozsahu všeobecnej pokladničnej správy.

maroš žilinka

Žilinka má podstatne vyššiu dôveru ako Lipšic a Hamran

04.12.2022 13:53

Generálny prokurátor Maroš Žilinka je podľa prieskumu Focusu pre televíziu Markíza dôveryhodnejší ako špeciálny prokurátor či policajný prezident.

Kamenický Gyimesi Viskupič

Pre Gyimesiho je odvolávanie vlády absurdné, Kamenický sa pýta na plán B

04.12.2022 13:10

Poslanec Marián Viskupič z SaS, ktorá odvolávanie iniciovala, na dôvodoch trvá.

luna5

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 53
Celková čítanosť: 191909x
Priemerná čítanosť článkov: 3621x

Autor blogu

Kategórie