Pán Fico, pán Pellegrini,máte možnosť sa rehabilitovať!

4. novembra 2022, luna5, Nezaradené

Žijeme v šialenom, nebezpečnom svete. Naša  neschopná vláda nás vedie na jatky . Ku kríze ekonomiky  sa pridala kríza politiky, akú sme tu ešte nemali.  V politike pôsobia ľudia, ktorí tam vôbec nemajú čo hľadať . Klamú, myslia si, že majú patent na rozum. Chýba dialóg ,politici namiesto toho stupňujú napätie a médiá to prenášajú do spoločnosti.   

 Počkáme teda na referendum,  január je onedlho tu. Ak by predčasné  voľby boli budúci rok , máme aspoň nádej, že bude lepšie. Ak to však nevyjde, čo potom? Smer a Hlas, potom  máte možnosť  sa rehabilitovať .Lebo reči sa hovoria a chlieb sa je. Hlas aj Smer ,obe strany kritizujete vládu  , vyzývate k predčasným voľbám, ale voľby by ste mohli vyvolať aj vy, ak by ste sa vzdali mandátov. Dokážte, že nad teplé miestečka vám viac záleží na Slovensku.

Vláda  Smeru padla , lebo sme už boli unavení zo zametania špiny pod koberec, už sa jej tam nahromadilo toľko, že národ nevládal. Plus korupcia , byrokracia. Využil to Matovič  a nastala vláda národnej katastrofy.   

Človek už nikomu pomaly neverí. Otázne je, či si už Smer a R. Fico  urobili sebareflexiu  a či si uvedomujú svoju zodpovednosť voči národu.  A strana Hlas  sa darmo dištancuje, aj pán Pellegrini  má svoj podiel na tom , čo sa to deje. Kam kráčate, strana Hlas? Je jasné, že taktizujete, ale raz budete musieť vyjsť s farbou von.  Ak sa pridáte  ku Smeru, prejavíte veľkú odvahu , lebo vaša vláda bude  neprijateľná pre médiá  a  zahraničie . Smer je čitateľný, preto má aj slabší koaličný potenciál, vy manévrujete,  zatiaľ máte  príliš pružnú chrbticu… A ak nie so Smerom, chcete, aby sme sa stali národom otrokov?  V koalícii s progresívcami by nebola ani jedna strana, ktorá by presadzovala domáce národné záujmy. Hrozí nám cenzúra, tajné služby budú mať možnosť vypínať médiá aj bežné internetové stránky a účty.  Bezpečnostné zložky  budú vo svojich rukách sústreďovať moc  a budú  sa pokúšať umlčať nepohodlných. Kto sa nepodvolí režimu, bude mať smolu. To chce Hlas? Už teraz sú podozriví  tí, čo žiadajú  mier a  rokovania, nie tí, ktorí volajú po zbrojení  a konflikte. Lebo všetko tu ide proti zdravému rozumu a morálke.

Politici  Hlasu a Smeru, veľa ľudí vám verí , nesklamte ich!