Založ si blog

Zdvihnutý varovný prst voči Ukrajine zo strany USA

Analýza amerických tajných služieb o zapojení Ukrajiny do odporného podlého teroristického činu, vraždy Duginovej ,  sa dostala na verejnosť minulý týždeň.

Nečudo, že Ukrajina sa k takémuto činu nepriznala. USA tvrdia, že sa  na útoku nezúčastnili ani poskytnutím spravodajských informácií, ani žiadnymi inými prostriedkami.

  • O operácii vopred nevedeli a ak by sa s nimi konzultovala, boli by proti atentátu. Pokyn na likvidáciu dal pravdepodobne  niekto z najužšieho prezidentovho okolia, špekuluje sa, že o tom mohol rozhodnúť aj sám Zelenskyj. Na jeho rukách by tak bola krv mladej, nevinnej ženy, ktorú dal zabiť a ktorá zomrela v dôsledku tupého teroristického činu. Každopádne ide o akt štátneho terorizmu.
Podľa novinára Anatolija Šariša  sa USA rozhodli preto tak ostro a verejne dištancovať, lebo  vedia o prípravách na ďalšie teroristické útoky, ktoré Kyjev plánuje uskutočniť na území Ruskej federácie.

Preto robia dvojitý krok. Po prvé: vyhlasujú svetu, že s tým nemajú nič spoločné. Pretože ak šialený Zelenskyj pripravuje pre Rusko nejaký druh , povedzme, 11. september, štáty sa do toho, samozrejme, nechcú miešať, hoci sa do toho už zapojili, pretože poskytli Kyjevu nejaké informácie.

Po druhé, už vyslali Kyjevu verejný a čo najjasnejší signál, aby to nerobil. Štáty zjavne vedia o niektorých teroristických útokoch, ktoré Kyjev plánuje.

  •  

Zelenského a jeho teroristický režim pritom podporuje aj slovenská prezidentka Zuzana Čaputová ale aj celá Hegero-Matovičová vláda, ktorá nás dodávkami zbraní posúva do otvoreného konfliktu s Ruskom.

Vraj Rusky nabádali svojich mužov, aby znásilňovali ukrajinské ženy a dievčatá

29.11.2022

Nemám slov. Denník pravda dnes uverejnil tento humus:https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/648741-rusky-nabadali-svojich-muzov-znasilnovat-ukrajinske-zeny-a-dievcata-uviedla-zelenska/ Tá Zelenská, ktorá si vymýšľa, že jej národ znesie všetko , len mu nesmú zobrať slobodu, ale pritom ona a jej muž nežijú život obyčajných Ukrajincov. Už sme tu mali kauzu hromadné znásilňovanie [...]

Hlavné udalosti dnešného dňa: Matovičov pokazený žalúdok a Čaputová ako sociálna pracovníčka.

26.11.2022

Zuzana Čaputová sa snaží bodovať. Možno si naozaj myslí, že takto je to správne a takýmito aktivitami si nájde naspäť cestu k svojmu ľudu. Už sme ju videli oblečenú v kroji , na túre a teraz na svojom fb statuse píše: „Sociálna výdajňa mestskej časti Petržalka už viac ako 10 rokov pomáha zmierňovať dopady prepadu týmto rodinám a seniorom bezplatnými [...]

Ukrajina v tme

25.11.2022

Hrdinské reči Zelenskej , ako Ukrajina vydrží všetko a že sloboda je najvzácnejšia, sú síce pekné, ale Zelenskí a ich blízki si určite aj teraz nežijú najhoršie na rozdiel od obyčajných Ukrajincov. Takže ich reči sú len peknými frázami a s morálkou veľa spoločného nemajú. Momentálna situácia na Ukrajine totiž miestami pripomína divoký Západ. [...]

Ukrajina / Vojak / Zbraň / Puška / Samopal /

Syna otráveného agenta Litvinenka chceli naverbovať do armády

04.12.2022 15:38

Bývalého ruského agenta a prebehlíka na stranu Západu zavraždili v roku 2006 v Londýne rádioaktívnym prvkom polónium 210.

Veronika Remišová, Marián Viskupič

Remišová obvinila SaS. Snažia sa zlomiť poslancov, aby hlasovali za pád vlády: Podľa Viskupiča opäť klame

04.12.2022 15:15

Ani vlastná mať im nerozumie. Čo vlastne chcú? Pýta sa šéfka Za ľudí Veronika Remišová.

Michal Šipoš

Šipoš pripustil diskusiu o zmenách v rozpočte

04.12.2022 14:30

Šimečka a Tomáš majú okrem chýbajúcich výdavkových limitov výhrady aj k rozsahu všeobecnej pokladničnej správy.

maroš žilinka

Žilinka má podstatne vyššiu dôveru ako Lipšic a Hamran

04.12.2022 13:53

Generálny prokurátor Maroš Žilinka je podľa prieskumu Focusu pre televíziu Markíza dôveryhodnejší ako špeciálny prokurátor či policajný prezident.

luna5

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 53
Celková čítanosť: 191925x
Priemerná čítanosť článkov: 3621x

Autor blogu

Kategórie