Zdvihnutý varovný prst voči Ukrajine zo strany USA

6. októbra 2022, luna5, Nezaradené

Analýza amerických tajných služieb o zapojení Ukrajiny do odporného podlého teroristického činu, vraždy Duginovej ,  sa dostala na verejnosť minulý týždeň.

Nečudo, že Ukrajina sa k takémuto činu nepriznala. USA tvrdia, že sa  na útoku nezúčastnili ani poskytnutím spravodajských informácií, ani žiadnymi inými prostriedkami.

Podľa novinára Anatolija Šariša  sa USA rozhodli preto tak ostro a verejne dištancovať, lebo  vedia o prípravách na ďalšie teroristické útoky, ktoré Kyjev plánuje uskutočniť na území Ruskej federácie.

Preto robia dvojitý krok. Po prvé: vyhlasujú svetu, že s tým nemajú nič spoločné. Pretože ak šialený Zelenskyj pripravuje pre Rusko nejaký druh , povedzme, 11. september, štáty sa do toho, samozrejme, nechcú miešať, hoci sa do toho už zapojili, pretože poskytli Kyjevu nejaké informácie.

Po druhé, už vyslali Kyjevu verejný a čo najjasnejší signál, aby to nerobil. Štáty zjavne vedia o niektorých teroristických útokoch, ktoré Kyjev plánuje.

Zelenského a jeho teroristický režim pritom podporuje aj slovenská prezidentka Zuzana Čaputová ale aj celá Hegero-Matovičová vláda, ktorá nás dodávkami zbraní posúva do otvoreného konfliktu s Ruskom.