Založ si blog

Zdvihnutý varovný prst voči Ukrajine zo strany USA

Analýza amerických tajných služieb o zapojení Ukrajiny do odporného podlého teroristického činu, vraždy Duginovej ,  sa dostala na verejnosť minulý týždeň.

Nečudo, že Ukrajina sa k takémuto činu nepriznala. USA tvrdia, že sa  na útoku nezúčastnili ani poskytnutím spravodajských informácií, ani žiadnymi inými prostriedkami.

  • O operácii vopred nevedeli a ak by sa s nimi konzultovala, boli by proti atentátu. Pokyn na likvidáciu dal pravdepodobne  niekto z najužšieho prezidentovho okolia, špekuluje sa, že o tom mohol rozhodnúť aj sám Zelenskyj. Na jeho rukách by tak bola krv mladej, nevinnej ženy, ktorú dal zabiť a ktorá zomrela v dôsledku tupého teroristického činu. Každopádne ide o akt štátneho terorizmu.
Podľa novinára Anatolija Šariša  sa USA rozhodli preto tak ostro a verejne dištancovať, lebo  vedia o prípravách na ďalšie teroristické útoky, ktoré Kyjev plánuje uskutočniť na území Ruskej federácie.

Preto robia dvojitý krok. Po prvé: vyhlasujú svetu, že s tým nemajú nič spoločné. Pretože ak šialený Zelenskyj pripravuje pre Rusko nejaký druh , povedzme, 11. september, štáty sa do toho, samozrejme, nechcú miešať, hoci sa do toho už zapojili, pretože poskytli Kyjevu nejaké informácie.

Po druhé, už vyslali Kyjevu verejný a čo najjasnejší signál, aby to nerobil. Štáty zjavne vedia o niektorých teroristických útokoch, ktoré Kyjev plánuje.

  •  

Zelenského a jeho teroristický režim pritom podporuje aj slovenská prezidentka Zuzana Čaputová ale aj celá Hegero-Matovičová vláda, ktorá nás dodávkami zbraní posúva do otvoreného konfliktu s Ruskom.

Európsky súd pre ľudské práva- vodu kážu, víno pijú.

28.01.2023

Európsky súd pre ľudské práva prijal rozhodnutie , ktoré nariaďuje členským štátom schváliť registrované partnerstvá . Čo na to Slováci? Ja osobne by som privítala určitú právnu úpravu s výnimkou extrémov ako sú svadby a adopcie detí, lebo na to naša spoločnosť nie je ešte pripravená a máme tu oveľa vážnejšie [...]

Mäso pre kanóny. Čaká nás tretia svetová vojna?

26.01.2023

Pred pár rokmi by sa nám ani nebolo snívalo, že sa dožijeme časov, keď nám budú vládnuť hlupáci, pomätenci , podvodníci a vojnoví štváči. Ľudia, ktorí nám okliešťujú práva, siahajú na slobodu a čo je najhoršie , pomalými krokmi nás vedú k tretej svetovej vojne. Stará obohraná pesnička s názvom Lebo Rusko to začalo , už [...]

Ďalšie dôkazy zvrátenosti a šialenstva v dnešnom svete. Biela farba ako prejav rasizmu?

24.01.2023

Človek sa nestačí čudovať, istotne mi dáte za pravdu, že si dnes často musíme klopať po čele nad absurditami , ktoré doba prináša. A nemusí to byť ani v súvislosti so Slovenskom. Aj takzvané vyspelé demokracie akoby prichádzali do pubertálneho veku alebo inak povedané nevedia čo od dobroty. Tak napríklad USA. Vzor mnohých našich predovšetkým liberálnych politikov. [...]

babiš

Babiš si po prehre s Pavlom dá „politický detox", o budúcnosti povie viac po sneme ANO

30.01.2023 22:30

Expremiér je nakoniec rád, že v prezidentských voľbách nevyhral. Nenávisť voči nemu je podľa jeho slov "desivá".

Abrams M-1

Rusi sa desia západných tankov pre Ukrajinu. Sľubujú za ne milióny

30.01.2023 22:14

Spolubojovníci dostanú po pol milióna rubľov, smie ich byť však najviac desať.

Belgicko Brusel Nôž Útok

Útok nožom na bruselskej stanici si vyžiadal troch zranených

30.01.2023 21:25

Podozrivý útočník je polícii známy pre svoje "psychické problémy".

Eduard Heger / Boris Kollár / Richard Sulík /

Cirkus pred hlasovaním o termíne predčasných volieb: Kollár jún nepretlačil, Sulík nechce obísť Matoviča

30.01.2023 20:30

Výsledok? Stretnutie sa nakoniec uskutočnilo, no dohoda na termíne sa nezmenila.

luna5

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 80
Celková čítanosť: 304800x
Priemerná čítanosť článkov: 3810x

Autor blogu

Kategórie